Péče na opalování proti stárnutí pleti

Péče na opalování proti stárnutí pleti

Péče na opalování proti stárnutí pleti OF 50+ Na obličej naneste mléko v množství přibližně jedné kávové lžičky, na krk naneste přípravku více. Vyhněte se okolí očí. V průběhu opalování aplikaci pravidelně opakujte. Přípravek znovu naneste po každém koupání, otření ručníkem či pokud se hodně zpotíte. Pokud jím budete šetřit, snížíte tak i míru ochrany před sluncem. Přílišné vystavování slunci je zdraví nebezpečné, i když používáte opalovací přípravky. Rostlinný výtažek z máčky přímořské s 5 účinky přispívajícími k ochraně pleti a péči o ni: podpora tvorby melaninu,* stimulace přirozené schopnosti pleti bránit se před negativními účinky slunečního záření,* ochrana pleti před stárnutím,* ochrana struktury pokožky,* stimulace buněčné regenerace.* * Testy in vitro.

Informace o účinných složkách

Účinná ochrana pleti před UVA/UVB zářením. Ochrana pleti před projevy stárnutí a poškozením slunečními paprsky. Intenzivní hydratace, zjemnění a zpevnění pleti a vyhlazení vrásek.

Složení

Výtažek z máčky přímořské, která roste na francouzském pobřeží + obsahuje částice s voděodolným účinkem (přípravek je voděodolný).

Použití výrobku

Fluidní, nelepivá textura. Po použití péče pleť příjemně voní.

Typ balení a obsah

Tuba s pumpičkou umožňuje velmi přesnou, praktickou aplikaci. Malé balení se vejde do kabelky a můžete ho nosit všude s sebou.

Více informací

Obalový karton pochází z plánované výsadby lesů. Bez minerálních olejů, barviv a parabenů. Složení bylo testováno pod dermatologickými oftalmologickým dohledem.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebylo nalezeno žádné hodnocení.

Péče na opalování proti stárnutí pleti

Opalovací péče pro dokonalou pleť

(0)

Kód výrobku: 57438 - 40 ml - Cena za 100 ml: 1498 Kč

599

Livraison gratuite dès 20€ d’achat
Doprava ZDARMA od 899kč
 

3 doses d’essai gratuites
Dárky
k nákupu

Péče na opalování proti stárnutí pleti

Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací