Sérum Végétal:

Řada Sérum Végétal přichází s účinnou zbraní proti vráskám, která zároveň uchovává přirozenou krásu, lesk a pružnost pleti. Bojujte proti vráskám a okouzlete pevnou a rozjasněnou pokožkou díky stimulaci kolagenu a kyseliny hyaluronové.

1. krok
Čištění  
2. krok
"Čas pro mě" 
3. krok
Sérum  
4. krok
Hydratace  
 

1. Krok „čištění“

Čištění pleti je důležitou fází každodenní péče o pleť. Provádí se ráno i večer. Pleť důkladně odličte pomocí odličovacího mléka, naneste čisticí gel do dlaní nebo na konjakovou houbičku, poté důkladně vyčistěte obličej a smyjte gel z obličeje vodou. Poté aplikujte tonikum, které umožňuje odstranit odumřelé buňky a veškeré nečistoty. Připravuje tak pleť na nanesení a maximální účinek péče.

 

2. Krok „čas pro mě“ a 3. Krok "Sérum"

Dvakrát do týdne nezapomínejte ani na masku nebo peeling. Jako první doporučujeme použít peeling, který zintenzivní účinky masky. Exfoliace pleti je doplňkem ke každodenní péči, odstraní odumřelé buňky a zanechá pleť čistou a regenerovanou. Poté naneste masku, která pleť podle potřeby dočistí nebo hydratuje.

Sérum zintenzivňuje účinky denního krému a napomáhá udržet pleť vyživenou, hydratovanou, bez poškození a napomáhá přirozeným procesům obnovy pokožky. Sérum aplikujte vždy před denní nebo nočním krémem.

 

4. Krok „hydratace“

Péče je nezbytným krokem k dokonale hydratované a zdravím zářící pleti. Oříšek krému naneste na konečky prstů, vmasírujte do pokožky obličeje a krku od středu směrem k okrajům, nechte chvíli působit a poté můžete nanášet make-up.

Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací