Noční péče proti vráskám Anti-Age Global

Noční péče proti vráskám Anti-Age Global

Nejúčinnější péče proti vráskám s novou generací rostlinných buněk

Výrobky řady Anti-age Global obsahují jako první na světě novou generaci přírodních rostlinných buněk. Díky inovativní a špičkové technologii v oboru genetické kosmetologie prokázali multifunkční schopnost přírodních rostlinných buněk bojovat proti známkám stárnutí pleti.

Buňky z řady Anti-Age Global působí ve všech biologických vrstvách (geny, buňky, matice) a ve všech kožních vrstvách. Přírodní rostlinné buňky 4G kvantitativně stimulují obnovu keratinocytu a fibroblastu až o 30%. Termín 4G znamená, že buňky jsou stimulované pro co největší účinnost, jelikož mají schopnost oživit a renegerovat části rostlin, jakož i celou rostlinu. Díky tomu chrání buněčné dědictví pleti, stimulují a zlepšují přirozenou buněčnou obnovu pleti a posílují strukturu pokožky.

Cílem vědců Yves Rocher bylo vytvořit přírodní rostlinné buňky, které budou známé svou kvalitou a účinností. Procesy výběru je přivedly k rostlině zvané třapatka (echinacea)

Inovující textura Noční péče proti vráskám je velmi bohatá. Dokonale se vstřebává a zanechává na pleti ochranný nemastný a nelepící film.

Pleť je při pravidelném používání viditelně mladší, vyhlazenější a regenerovaná. Ne dotek je pevnější a září krásou. Po probuzení je pleť vyživená a odpočatá.

 

Noční péče proti vráskám

Třapatka - nová generace buněk

Přírodní rostlinné buňky 4G (čtvrté generace) kvantitativně stimulují obnovu keratinocytu a fibroblastu až o 30%. Termín 4G znamená, že buňky třapatky jsou stimulované pro co největší účinnost, jelikož mají schopnost oživit a regenerovat části rostlin, jakožto i celou rostlinu.

Stres, kterému je pleť vystavována, se rychle projevuje na buňkách. Následky mohou být vážné a mohou sahat až k vysokému zvýšení úmrtnosti buněk způsobené destrukcí jádra, které chrání genetická dědictví ve formě DNA. Tento jev se nazývá „apoptóza“. Přírodní rostlinné buňky 4G dokáží limitovat programovanou buněčnou smrt a zvyšovat tak odolnost buněk. Tento způsob, jak zabránit apoptóze, byl ve Francii patentovaný značkou Yves Rocher.

Jak používat péči krok za krokem?

Péče je nezbytným krokem k dokonale hydratované a zdravím zářící pleti. Vhodně zvolená péče je základem zdravé a krásné pleti. Péče napomáhá udržet pleť vyživenou, hydratovanou, bez poškození a napomáhá přirozeným procesům obnovy pokožky.

Pro ještě intenzivnější efekt používejte spolu s dalšími výrobky z řady Anti-Age Global

Chráníme planetu

Přírodní rostlinné buňky jsou vyvinuty s ohledem na biologickou diverzitu. Výrobek je balen bez popisků. Obalový karton je recyklovatelný a pochází z trvalé výsadby lesů. Nápisy jsou tištěny inkoustem rostlinného původu.

Benefity produktu

 • Respekt k pokožce i k přírodě
 • Složky rostlinného původu: ryzí rostlinné buňky, jablečné oligosidy, guma tara, betain, ženšen, mangiferin.
 • Bez minerálních olejů, bez barviv, bez parabenů, bez složek živočišného původu

Hodnocení zákazníků

Hodnocení produktu

5
4
4
0
3
0
2
0
1
1

Průměrné hodnocení

Hodnocení zákazníků ★★★★★ ★★★★ 4.10
krásně se vstřebává
1-2 z 5 hodnocení
 1. ★★★★★ ★★★★★ Mrkwička - 2019-02-21

  Vyhovující

  Příjemná nevýrazná parfemace, rychle se vstřebává, pleť je jemná a rozjasněnější, nezanechává mastný film
  Splnil očekávání, jsem spokojená

  Pomohlo Vám hodnocení výrobku?
 2. ★★★★★ ★★★★★ Jituna - 2019-05-09

  Velmi dobrý krém

  S krémem jsem spokojená. Mám citlivou pleť a málo který krém snesu.Krém je příjemné konzistence, dobře se roztírá a nenechává mastný film.

  Pomohlo Vám hodnocení výrobku?
1-2 z 5 hodnocení

Kategorie ve kterých se vyskytuje tento produkt

Outlet:
Outlet

Noční péče proti vráskám Anti-Age Global

Viditelně mladší, vyhlazenější a regenerovaná pleť

Kód výrobku: 21194 - 50 ml - Cena za 100 ml: 1188 Kč

-40%
594 990

Livraison gratuite dès 20€ d’achat
Doprava ZDARMA od 899kč
 

3 doses d’essai gratuites
Dárky
k nákupu

Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací