Sebo Végétal:

Řada Sebo Végetal byla vyvinuta pro speciální potřeby mastné pleti se sklonem k nedokonalostem. Řada obsahuje účinnou látku: rojovník grónský, který redukuje tvorbu kožního mazu a vyhlazuje nerovnosti pleti.

1. krok
Čištění  
2. krok
"Čas pro mě" 
3. krok
Sérum  
4. krok
Hydratace  
 

1. Krok „čištění“

Čištění pleti je důležitou fází každodenní péče o pleť. Provádí se ráno i večer. Pleť důkladně odličte pomocí odličovacího mléka, naneste čisticí gel do dlaní nebo na konjakovou houbičku, poté důkladně vyčistěte obličej a smyjte gel z obličeje vodou. Poté aplikujte tonikum, které umožňuje odstranit odumřelé buňky a veškeré nečistoty. Připravuje tak pleť na nanesení a maximální účinek péče.

 

2. Krok „čas pro mě“

Dvakrát do týdne nezapomínejte ani na masku nebo peeling. Jako první doporučujeme použít peeling, který zintenzivní účinky masky. Exfoliace pleti je doplňkem ke každodenní péči, odstraní odumřelé buňky a zanechá pleť čistou a regenerovanou. Poté naneste masku, která pleť podle potřeby dočistí nebo hydratuje.

 

3. Krok "Sérum" a 4. Krok „hydratace“

Sérum zintenzivňuje účinky denního krému a napomáhá udržet pleť vyživenou, hydratovanou, bez poškození a napomáhá přirozeným procesům obnovy pokožky. Sérum aplikujte vždy před denní nebo nočním krémem.

Péče je nezbytným krokem k dokonale hydratované a zdravím zářící pleti. Oříšek krému naneste na konečky prstů, vmasírujte do pokožky obličeje a krku od středu směrem k okrajům, nechte chvíli působit a poté můžete nanášet make-up.

Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací