Yves Rocher
Věrnostní klub
Newsletter
Seznam přání
Naše obchody
Můj účet
My cart

EXPERT NA ROSTLINNOU KOSMETIKU

 

Ta nejefektivnější řešení jsou často ukrytá přímo před našima očima, v přírodě. Naším cílem je odhalit potenciál rostlin a využít ho k vývoji přírodnější a udržitelnější verze krásy. K tomu, aby byly naše produkty vyvinuty s respektem k vaší pokožce a zároveň poskytovaly vysokou účinnost, se držíme těchto čtyř principů.

INSPIRACE V PŘÍRODĚ

Naší největší inspirací je samotná příroda. Pozorujeme strukturu rostlin a způsob, jakým fungují v přírodě. Díky tomu jsme schopní přenést jejich výhody na vaši pokožku.

Od rostlin
až po eko extrakty

Využíváme 100% přírodní extrakční procesy, které umožňují extrahovat výtažek z čerstvých rostlin a uchovat všechny jejich účinné látky.

Přirozenost

Zavázali jsme se, že budeme vytvářet stále přírodnější receptury s aktivními rostlinnými složkami, a to způsobem šetrnějším k životnímu prostředí.

100% NAŠICH VÝROBKŮ
PROCHÁZÍ TESTOVÁNÍM

Každá jedna složka v našich produktech je testovaná tak, aby zaručovala vysokou účinnost a byla bezpečná pro pokožku.

Naše ikonické rostliny

 

Už více než 60 let zkoumáme to nejlepší z přírody, abychom vám mohli poskytnout efektivní produkty pro péči o pleť, jejichž účinnost je založena na aktivních složkách získaných z rostlin. Naše ikonické rostliny jsou certifikované organizací UEBT a jsou pěstované v La Gacilly s respektem k přírodním zdrojům tak, aby přispívaly k regeneraci biodiverzity.