Soutěž Stovky výrazů, jen jedna pleť.

Soutěžte o pobyt pro dva na dvě noci od Yves Rocher. Hlavní cenou je pobyt pro dva na dvě noci na hausboatu Ypsilonka v hodnotě 4960 Kč. Každý účastník zároveň po zapojení se do soutěže získá dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč, který může uplatnit při nákupu nad 999 Kč na e-shopu www.yves-rocher.cz nebo v kamenných prodejnách Yves Rocher v České republice. Dárkový kód získáte po odeslání soutěžního zadání kliknutím na odkaz „Získat odměnu". Dárkový kód je platný do 30.6.2018.

Jak můžete vyhrát? Velmi jednoduše!

Zapojte se do soutěže nahráním soutěžní fotografie a jejího popisu do soutěžní platformy. Před odesláním svých odpovědí zadejte svou e-mailovou adresu ve správném formátu. Na tuto e-mailovou adresu Vám odešleme dárkový kód jako odměnu za vstup do soutěže a následně Vás prostřednictvím tohoto e-mailu budeme informovat v případě výhry v soutěži.

Soutěžní zadání:

Do soutěžní platformy nahrajte Vaší fotografii na téma: „Stovky výrazů. Jedna tvář." s cílem zachytit jednu z vybraných emocí, se kterou se ve světě krásy setkáváme každý den: radost, únava, překvapení či stres. Soutěžní fotografie musí být Vaše, fotografie získané neautorským způsobem (stažené z internetu či jiným způsobem) budou ze soutěže vyloučeny. K popisu fotografie stačí napsat jednoduchý průvodní komentář k Vašemu soutěžnímu ztvárnění…tadáá a už soutěžíte! Je to takto jednoduché!

Každý účastník se může do soutěže zapojit pouze jednou. Jedno nejkreativnější ztvárnění tohoto zadání bude vybráno marketingovým týmem Yves Rocher a získá hlavní výhru soutěže. Následně marketingový tým vybere každý týden v průběhu trvání soutěže, a to od 28. května do 17. června 2018, 50 soutěžících, které odmění balíčkem kosmetiky Hydra Végétal v hodnotě 1122 Kč. Tedy tímto způsobem odmění tým Yves Rocher hned 150 soutěžících.

Jak probíhá soutěž?

Soutěž Stovky výrazů. Jedna tvář. má 1 kolo, které trvá od 28. května do 17. června 2018. Výsledky soutěže budou vyhlášené 18. června 2018 marketingovým týmem Yves Rocher, který vybrané výherci bude kontaktovat na zadanou e-mailovou adresu.

Každý účastník soutěže zároveň získá po odeslání soutěžního zadání dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč, který může uplatnit při nákupu nad 999 Kč na e-shopu www.yves-rocher.cz nebo v kamenné prodejně Yves Rocher v České republice. Každý účastník se do soutěže může zapojit pouze jednou. Hodnota nákupu 999 Kč, po jejímž dosáhnutí se odečte z Vašeho nákupu 300 Kč, vylučuje z této akce jakékoliv sady či jiné personalizované nabídky. Sleva není kumulovatelná.

Jak můžete získat výhru?

1. Buďte kreativní a vytvořte Vaší fotografii na téma „Stovky výrazů. Jedna tvář." s cílem znázornit jednu z vybraných emocí: radost, únava, překvapení či stres. K popisu fotografie stačí napsat jednoduchý průvodní komentář k Vašemu soutěžnímu ztvárnění

2. Forma ztvárnění je fotografie a slovní tvorba. Soutěžní fotografie musí být Vaše, fotografie získané neautorským způsobem budou ze soutěže vyloučené.

3. Vaše ztvárnění nahrajte do soutěžní platformy.

4. Jedno nejkreativnější ztvárnění tohoto zadání bude vybrané marketingovým týmem Yves Rocher a získá hlavní výhru soutěže.

Těšíme se na Vaši účast!

1. Pořadatel soutěže

Pořadatelem soutěže je:

YVES ROCHER, spol. s r.o., se sídlem Vodičkova 746/17, Nové Město, 110 00 Praha 1, Česká republika, IČ: 43005608, zapsaná u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 4763, www.yves-rocher.cz, facebook.com/YvesRocherCR (dále jen „Yves Rocher" anebo „pořadatel");

Soutěž je organizovaná společností Yves Rocher Česká republika, s. r. o. na online platformě www.woobox.com

Tato soutěž není žádným způsobem sponzorovaná, podporovaná ani spravovaná společností Woobox, ani s ní nesouvisí. Pro řádný vstup do soutěže musí účastník před odesláním soutěžních odpovědí zadat svoji e-mailovou adresu.

2. Termín konání soutěže

Soutěž probíhá v termínu od 28. 5. do 17. 6. 2018 (dále jen „doba platnosti").

3. Podmínky účasti v soutěži

Ze soutěži budou vyloučené ty osoby, které neuvedou své kontaktní údaje v požadovaném rozsahu, případně tyto údaje budou nesprávné či jinak nepoužitelné, anebo které jakýmkoliv jiným způsobem nevyhovují podmínkám této soutěže, osoby, které konají vědomě v rozporu s pravidly soutěže anebo jejich chování vykazuje znaky podvodného, nekalého anebo nečestného jednání s cílem zneužít svojí účast v soutěži za účelem získání výhry.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na vyloučení jakéhokoli účastníka soutěže v případech uvedených výše. Rozhodnutí pořadatele je v takovýchto případech konečné a není možné se vůči němu odvolat. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla soutěže anebo soutěž zrušit, a to bez nároku účastníka na náhradu škody. Pořadatel soutěže není zodpovědný za technické problémy při přenosu dat elektronickými prostředky. O výhrách v soutěži a celkovém pořadí účastníků konečně a bez možnosti odvolání rozhoduje pořadatel soutěže. V případě pochybností o splnění podmínek soutěže jednotlivými účastníky, je důkazné břemeno na účastníkovi.

4. Účast v soutěži/mechanika

Soutěž „Stovky výrazů. Jedna tvář." začíná 28. května a končí 17. června 2018. Výsledky soutěže budou výhercům oznámené 18. června 2018.

1. Každý účastník se do soutěže zapojí prostřednictvím soutěžní platformy nahráním soutěžní fotografie a popisu k ní. Soutěžní fotografie je veřejně dostupná po dobu trvání soutěže na soutěžní platformy. Soutěžní fotografie musí být Vaše, fotografie získané neautorským způsobem (stáhnuté z internetu či jiným) budou ze soutěže vyloučené.

2. Před odesláním soutěžního ztvárnění zadejte svou e-mailovou adresu ve správném formátu. Na tuto emailovou adresu Vám odešleme dárkový kód jako odměnu za vstup do soutěže a následně Vás budeme informovat i o výsledku soutěže.

3. Soutěžní zadání:

Do soutěžní platformy nahrajte Vaší fotografii na téma zadání: „Stovky výrazů. Jedna tvář." s cílem zachytit jednu z vybraných emocí, se kterou se v našem světě krásy střetáváme každý den: radost, únava, překvapení nebo stres. Soutěžní fotografie musí být Vaše, fotografie získané neautorským způsobem (stáhnuté z internetu či jinak) budou ze soutěže vyloučené. K popisu fotografie stačí napsat jednoduchý průvodní komentář k Vašemu soutěžnímu ztvárnění…tadááá a už soutěžíte! Je to takto jednoduché.

4. Každý účastník se může do soutěže zapojit pouze jednou.

5. Jedno nejkreativnější ztvárnění tohoto zadání bude vybrané marketingovým týmem Yves Rocher a získá hlavní výhru soutěže. Následně marketingový tým vybere v průběhu trvání soutěže, a to od 28. května do 17. června 2018 každý týden 50 soutěžících, které odmění balíčkem kosmetiky Hydra Végétal v hodnotě 1122 Kč. Takto tým Yves Rocher odmění až 150 soutěžících. Vyhlášení výherců balíčku bude vždy v daná data 4.6., 11.6., 18.6.

6. Marketingový tým Yves Rocher vybere do 14:00, 16. 5. 2018 tři nejkreativnější ztvárnění. Autoři vybraných děl získají odměny popsané v části 5. Výhry.

Zasláním ztvárnění (fotografie a slovní tvorba,…) účastník:

a. poskytuje Pořadateli soutěže souhlas s publikováním zaslaného ztvárnění v tiskové anebo elektronické podobě v rámci soutěže a při propagaci Yves Rocher v různých médiích a různými formami,

b. prohlašuje, že je autorem zaslaného ztvárnění, a v případě, že účastník zaslal fotografii prohlašuje, že má souhlas osob se zveřejněním fotografií, na kterých jsou zachycené,

c. prohlašuje, že si není vědomí, že by třetí osoba bránila uveřejnění anebo zpochybňovala uveřejnění ztvárnění,

Každý účastník se může do soutěže zapojit posláním pouze jednoho soutěžního ztvárnění.

5. Výhry

Co získá každý účastník soutěže?

Každý účastník zároveň po zapojení se do soutěže získává dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč, který může uplatnit při nákupu nad 999 Kč na e-shopu www.yves-rocher.cz nebo v kamenné prodejně Yves Rocher v České republice. Hodnota nákupu 300 Kč, po jejímž dosáhnutí se odčítá sleva 300 Kč vylučuje platnost nabídky na zakoupení jakékoliv sady či jiné personalizované nabídky.

Dárkový kód získáte po zaslání ztvárnění kliknutím na odkaz „Získat odměnu".

Dárkový poukaz je platný do 30. 6. 2018.

Hlavní výhra

Hlavní výhrou soutěže, kterou získá jeden výherce na základě výběru marketingového týmu, získá pobyt pro dvě osoby na dvě noci na hausboatu Ypsilonka v hodnotě 4960 Kč. Dárkový poukaz obsahuje:

- 2 noci pro 2 osoby na hausbotu Ypsilonka

- 2x snídaně pro 2 osoby

Výhra za účast a splnění zadání

Marketingový tým Yves Rocher také odmění 150 soutěžících, kteří se do soutěže zapojili, ale nevyhráli hlavní výhru, a to balíčkem kosmetiky Hydra Végétal v hodnotě 1122 Kč, který obsahuje:

- 1x Hydratační gel na den a noc, Kelímek 50 ml

- 1x Hydratační odličovací mléko, Flakon 200 ml

- 1x Čistící gel Hydra Végétal, Tuba 125 ml

- 1x Gelový peeling Hydra Végétal, Tuba 75 ml

6. Nárok na výhru/odevzdání výher

Výsledky soutěže budou oznámené výhercům zasláním e-mailu na jejich e-mailovou adresu zadanou při vstupu do soutěže. Výsledky soutěže budou vyhlášené po 14:00 h, dne 18. 6. 2018.

Pro náležité odevzdání ceny je výherce soutěže povinný společnosti Yves Rocher Česká republika s. r. o. odeslat do 7 kalendářních dnů od obdržení zprávu o své výhře odpověď e-mailem, která bude obsahovat jeho kompletní kontaktní údaje (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo).

Cena bude odeslána na adresu poskytnutou výhercem soutěže do 14 pracovních dní od obdržení kontaktních údajů ze strany výherců.

Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo na odeslání a doručení výhry jen v rámci České republiky.

V případě, že výherce výhru nepřevezme anebo do 7 kalendářních dnů neposkytne své kontaktní údaje, ztrácí na ni nárok.

Pořadatel si vyhrazuje právo nahradit deklarované výhry výhrami obdobného typu a změnit podmínky odevzdání výher.

V případě, že nedojde k odevzdání výhry výhercovi z důvodu na straně výherce, hlavně pokud se výherce nepodaří ani po třech pokusech kontaktovat, propadá v takovém případě výhra ve prospěch Pořadatele.

7. Osobní údaje

Každý účastník se může do soutěže zapojit pouze jednou. Jedno nejkreativnější ztvárnění zadání bude vybrané marketingovým týmem Yves Rocher a získá hlavní výhru soutěže. Následně marketingový tým vybere na základě kreativního ztvárnění soutěžících výherce pro 2. a 3. místo, kteří získají dárkový poukaz na nákup kosmetiky Yves Rocher a to: pro 2. místo v hodnotě 5 000 Kč a pro 3. místo v hodnotě 3 000 Kč. Marketingový tým taktéž odmění 20 soutěžících, kteří se do soutěže zapojili, ale nevyhráli ani jednu z hlavních výher a to balíčkem kosmetiky od Yves Rocher v hodnotě 477 Kč. 20 soutěžících bude vybraných taktéž na základě splnění kreativního zadání této soutěže.

Vstupem do soutěže prohlašujete a potvrzujete, že jste se seznámili s informacemi týkajícími se zpracování osobních údajů společnosti YVES ROCHER spol. s. r. o., IČO: 43005608, se sídlem Vodičkova 736/17, Praha 1 (dále jen „YVES ROCHER") a byl jste informován o způsobu zpracování osobních údajů, s čímž vyjadřujete souhlas.

Tím, že společnosti YVES ROCHER poskytnete Vaše osobní údaje, nám udělujete svůj souhlas se zpracováním a správou poskytnutých údajů k účelům a za podmínek stanovených níže. Všechny Vaše osobní údaje, které od Vás obdržíme, budou shromážděny, uloženy a použity v souladu s platnými právními předpisy České republiky a příslušných norem Evropské Unie.

Osobní údaje jsou informace, které Vás mohou identifikovat jako žijícího jedince, ať už samy o sobě, nebo ve spojení s dalšími informacemi.

Informace, o které Vás žádáme, mohou zahrnovat:

- Jméno/příjmení

- Adresa trvalého bydliště, město, PSČ/korespondenční adresa

- Emailová adresa

- Telefonní číslo

- Datum narození

- Heslo pro komunikaci

- Způsob úhrady, bankovní spojení

- Dalších informace týkající se Vaší identifikace

- Informace poskytnuté prostřednictvím webových stránek YVES ROCHER

Tento seznam není vyčerpávající a může být aktualizován.

K čemu nám slouží získané informace

- Abychom Vám mohli dodat požadované zboží a služby

- Zajištění co nejefektivnějšího způsobu prezentace našeho zboží a služeb prostřednictvím webových stránek pro Vás

- Zajištění plnění smlouvy

- Interní vedení záznamů

- Poskytnutí informace, produktu nebo služby podle Vašeho požadavku nebo poskytnutí takových informací a služeb, u kterých předpokládáme, že by Vás mohly zajímat, včetně oběhu marketingových materiálů použitím emailové adresy, kterou jste nám poskytli

- Občasný kontakt s Vámi za účelem průzkumu trhu

- Zasílání přímého marketingu poštou, elektronickou cestou (emailem nebo SMS) o produktech a službách (pouze tehdy, budeme-li mít od Vás příslušný souhlas)

- Oznámení o změnách našich služeb

V rámci věrnostního programu získáváme Vaše osobní údaje přímo od Vás a dále pak vyhodnocujeme Vaši nahlížecí a nákupní aktivitu (ať již on-line nebo v kamenných prodejnách) a Vaše reakce na marketingovou komunikaci. Výsledky této analýzy nám umožní nabízet Vám produkty, které jsou pro Vás zajímavé.

K tomuto účelu využíváme softwarové nástroje a odpovídající technologie (automatizované zpracování).

Přímý Marketing
V případě, získáme-li Váš předchozí souhlas, budeme Vás kontaktovat klasickou poštou, elektronickou cestou (e-mailem) nebo telefonicky ohledně informací, které jste si vyžádali a ohledně informací s podobným předmětem, který byl uveden ve Vašem požadavku nebo byl předmětem Vašeho předchozího nákupu u nás. Vždy Vám umožníme se z odběru marketingových zpráv odhlásit.

Doba spravování údajů
Vaše údaje budeme spravovat po dobu nezbytně nutnou pro daný účel zpravování. Doba správy dat se může lišit pro různé účely zpracování. Zpracování a uchování Vašich dat v rámci věrnostního programu je činěno po dobu trvání Vašeho členství ve věrnostním programu, které zaniká dle podmínek věrnostního programu, nejpozději uplynutím doby 10 let ode dne učinění posledního evidovaného nákupu v rámci věrnostního programu.

Bezpečnost
Zavazujeme se zajistit bezpečnost Vašich dat. Abychom zabránili neoprávněnému přístupu k nim nebo jejich neoprávněnému zveřejnění, zavedli jsme vhodné fyzické, elektronické a manažerské postupy pro ochranu a zabezpečení informací, které shromažďujeme. Souhlasíte s tím, že údaje, které nám poskytnete, budou spravovány systematicky a pomocí automatických prostředků. Veškeré informace, které nám poskytnete, jsou uloženy na našich zabezpečených serverech.

Poskytování Vašich dat
Vaše osobní údaje můžeme poskytnou jiným společnostem, které angažujeme proto, aby nám pomohly s našimi aktivitami, např. společnostem a subjektům provozujícím prodejny Yves Rocher na území ČR, společnostem v rámci obchodní skupiny Yves Rocher, společnostem zajišťujícím přepravu a doručení Vámi zakoupených produktů, společnostem pro výzkum trhu, poskytovatele IT hostingu a údržby, společnostem, které pro nás vykonávají činnost, jako zpracovatel osobních údajů, se kterými máme uzavřenou odpovídající smlouvu, (toto není konečný seznam). Aktuální seznam subjektů, kterým můžeme zpřístupnit Vaše osobní údaje je na www.yves-rocher.cz. Vaše osobní údaje můžeme též předat stranám, pro které od Vás dostaneme souhlas k předání těchto Vašich údajů. Můžeme také předat Vaše osobní údaje třetím stranám, jestliže máme povinnost poskytnou nebo sdílet Vaše osobní údaje za účelem splnění zákonné povinnosti. Vaše osobní údaje nejsou předávány mimo státy Evropské unie.

Práva subjektů údajů
Níže Vás informujeme o Právech, které Vám dle příslušných právních předpisů náleží v souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů, a to konkrétně o: Právu přístupu ke svým osobním údajům; Právu na opravu osobních údajů; Právu na výmaz (tzv. „právem být zapomenut"); Právu na omezení zpracování osobních údajů; Právu vznést kdykoliv námitku proti zpracování svých osobních údajů z důvodu týkajících se konkrétní situace zákazníka; Právu na přenositelnost údajů; Právu svůj souhlas kdykoliv odvolat; Právu podat stížnost proti zpracování svých osobních údajů u Úřadu pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, PSČ 170 00, Praha 7. www.uoou.cz. Pokud se domníváte nebo zjistíte, že my nebo námi pověřené třetí osoby provádíme zpracování Vašich osobních údajů, které je v rozporu s ochranou Vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu s příslušnými právními předpisy, zejména jsou-li Vaše osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, můžete po nás požadovat doplnění, opravu, blokování nebo likvidaci Vašich osobních údajů. Souhlas můžete odvolat na osobniudaje@yrnet.com nebo písemně na adrese YVES ROCHER, spol. s. r. o., Oddělení osobních údajů, Revoluční 7, 110 00 Praha 1. Odvoláním Vašeho souhlasu není dotčena zákonnost zpracování založena na souhlasu uděleném před jeho odvoláním.

Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací