Yves Rocher
Věrnostní klub
Newsletter
Seznam přání
Naše obchody
Můj účet
My cart
Eau Fraiche Růže
-25%
Eau Fraiche Růže

Popis

Složení

Svěžest a ženská smyslnost

Milujete ženské vůně, ale nelíbí se vám těžké parfémy? Jemná vůně květin, v praktické lahvičce o objemu 100 ml, zajistí, že budete moci používat vůni tak často, jak budete chtít!

Snaha o přirozenost, vysokou kvalitu a čerpání z francouzských znalostí je základem výroby veškeré kosmetiky Yves Rocher. Růžová voda byla plněna do lahví v našich vlastních továrnách v Bretani a květiny použité při její výrobě pocházejí z botanické zahrady ve francouzské La Gacilly. Většina květů růží se vyznačuje teplou vůní s tóny pižma, medu, citronu a čínského čaje. Povaha a intenzita vůně však závisí na věku rostliny, denní době, vlhkosti vzduchu a citlivosti vůně. Růže našla uplatnění v medicíně, kuchyni a kosmetice. Toaletní voda obsahuje o něco méně aromatické esence než klasické parfémy nebo parfémovaná voda. Díky tomu ho můžete používat mnohem častěji, bez nežádoucích účinků, kdy vás vůně pohltí, a dokonce ho můžete během horkého dne využít jako příjemné osvěžení.

Protože podporujeme ekologický přístup ke kosmetice v Yves Rocher, vyrobili jsme parfémové obaly z ekologických surovin. Víčko je vyrobeno z recyklovaného plastu a láhev a krabice jsou recyklovatelné.

Pozor! Toaletní voda může přirozeně měnit svou barvu v průběhu času, ale to nemá vliv na její vůni.

Přidat hodnocení +

Hodnocení zákazníků

Hodnocení produktu

5
31
4
4
3
1
2
1
1
0

Průměrné hodnocení

Ohodnotit
★★★★★
★★★★★
4.7
Nata
★★★★★
★★★★★
· 2021-02-06

Úžasná

Skvělá jemná vůně

Pomohlo Vám hodnocení výrobku?
Zuzana5
★★★★★
★★★★★
· 2023-11-18

Růže je prostě královna

Lehká vůně růží pro někoho, kdo nesnese klasický těžký parfém. Má lehčí výdrž, pro vůni po celý den je nutno použít opakovaně. Opravdu pro alergiky a migreniky, kteří snesou pouze lehkou vůni. Sad růží.

Pomohlo Vám hodnocení výrobku?
1-2 z 37 hodnocení