Pro krásu žen

Yves Rocher provází každou ženu na cestě k vytoužené kráse. Přejeme si, aby se naše zákaznice cítily krásně.

Výrobky Yves Rocher

Rostlinná kosmetika využívá nejnovějších poznatků výzkumu Yves Rocher pro vytvoření co nejúčinnějších výrobků v oblasti krásy. Nadčasové složení výrobků, péče o pleť, líčení či parfémy, značka Yves Rocher odpovídá potřebám všech žen.

  • PÉČE
  • LÍČENÍ
  • PARFÉMY
  • TĚLO
 
 
 

UMÍME VYUŽÍT SOUZNĚNÍ ROSTLINNÝCH SLOŽEK A PLETI TAK, ABY BYLA PÉČE O PLEŤ ÚČINNÁ A STALA SE RADOSTÍ.

 

Rostlinná kosmetika, představuje 150 výzkumníků expertů na rostliny i na pleť, kteří díky svému výzkumu, talentu a znalostem nahlížejí a pracují s rostlinami naprosto unikátním způsobem. A to tak, aby dosáhli cíle souznění rostlin s pletí. Rostlinná kosmetika pomáhá ženám vyniknout v celé jejich kráse.

Objevit péči o pleť
 
 
 

Od přírody k Vaší pleti, barvy hýří ve své nekonečné rozmanitosti, tak jako inspirace, přání a touha. Naše know-how je výsledkem 50ti leté spolupráce s přírodou.

 

Objevte jedinečnost Rostlinné kosmetiky Yves Rocher, která je tu pro Vás a více než 50 let se nechává inspirovat přírodou.

 

Objevit vše k líčení

 
 
 

Nádherné vůně plné emocí, vášně a romantiky. Vyrobit výjimečnou vůni je umění.

 

Smyslné, návykové a nezapomenutelné parfémy pro Yves Rocher vytvářejí ti nejlepší tvůrci vůní.

 

Objevit parfémy
 
 
 

Velmi důležité je respektovat svou pleť. Výzkum Rostlinné kosmetiky Yves Rocher kombinuje své nadání se zkušenostmi a znalostmi sahajícími od rostlin až po lidskou pokožku. Rostlinná tajemství a aktivní rostlinné výtažky jsou zpracovány tak, aby se docílilo maximálního souznění rostlin s pletí.

 

Objevit vše ohledně péče o tělo

Vyživená a zdravá pleť

Díky expertům na výživu Yves Rocher je každé složení obohaceno o koncentrovaný rostlinný výtažek, který zabezpečuje tu nejlepší péči o pleť.

Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací