Zanechávat pozitivní stopu

Nadace Yves Rocher vznikla v roce 1991 s vizí podporovat projekty, jejichž hlavním posláním je ochrana biodiverzity. Působí v 50 zemích po celém světě a již téměř 30 let směřují veškerá její aktivity k jedinému cíli: „Navracet přírodě alespoň část toho, co nám dává. A zanechávat tak pozitivní stopu tam, kde je to potřeba,“ shrnuje prvotní myšlenku Jacques Rocher, její čestný předseda a syn zakladatele značky.

Sázejme pro planetu

Za podpory Nadace Yves Rocher jsou stromy vysazovány po celém světě ve spolupráci s místními neziskovými organizacemi. Od roku 2007, kdy byla iniciativa SÁZEJME PRO PLANETU zahájena, bylo v téměř 30 zemích světa vysázeno více než 70 milionů stromů. A sázíme i v českých lesích!

 

 

Země žen

Ocenění, kterým Nadace Yves Rocher podporuje ženy, jež se věnují ekologicky prospěšným aktivitám, už získalo více než 370 laureátek z celého světa.

Fotografie, lidi a příroda

Zachycení časového okamžiku skrze objektiv fotoaparátu: Nadace Yves Rocher podporuje fotografy a akce, které kladou maximální důraz na zobrazení současného stavu světa. Díky jejich fotografiím máme možnost odhalit, milovat a ochraňovat celý svět.

Rostliny a biodiverzita

Nadace Yves Rocher chrání rostlinný svět a biodiverzitu podporováním vědců a botaniků, kteří se věnují ochraně rostlinného světa.

Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací