Yves Rocher
Věrnostní klub
Newsletter
Seznam přání
Naše obchody
Můj účet
My cart
Eau Fraiche Zelený čaj
-25%
Eau Fraiche Zelený čaj

Popis

Složení

Vůně zeleného čaje se skládá z citrusových a květinových vůní. Toto mírně osvěžující, energické aroma přivádí na mysl bezstarostné léto. Stimuluje také smysly a dodává energii po celý den.

Výjimečné, přírodní osvěžení

Japonci věří, že každodenní pití 4 až 10 šálků zeleného čaje může prodloužit život až o 3 roky. Vůně obsažená v infuzi listů také stimuluje mozek, díky čemuž je ideální přírodní náhradou ranního šálku kávy.

Zelený čaj v hlavní roli

Jemná vůně zeleného čaje má aromaterapeutické vlastnosti a úžasně Vás odreaguje. To je důvod, proč je často přidávána do kosmetických produktů.

Přidat hodnocení +

Hodnocení zákazníků

Hodnocení produktu

5
95
4
7
3
3
2
0
1
2

Průměrné hodnocení

Ohodnotit
★★★★★
★★★★★
4.8
krásná a jemná vůně
5.0
Helena Nedvědová
★★★★★
★★★★★
· 2020-04-17

Eau Fraiche Zelený čaj

Používám tuto vůni dost slouho a moc se mi stále líbí. Je nevtíravá, příjemná vůně, která neobtěžuje mé okolí a nebolí z ní hlava. Dokonce mě zastavily 2 ženy na ulici, které se neznají a chtěly na mě vědět co je to za vůni. Takže jsem jim tuto vůni doporučila a vím, že si ji i zakoupily a používají ji. Získala jsem 2 skvělé kamarádky!

Pomohlo Vám hodnocení výrobku?
Kačka P.
★★★★★
★★★★★
· 2020-05-02

Zelený čaj !!!

Pro tuto vůni máme doma slabost již hodně let. Je nádherná, osvěžující a nevtíravá. Vydrží celkem dlouho a není rok, co bych ji nepořídila znovu ;) .. během toho, co ji kupuji, se měnily flakony a řekla bych, že i samotná vůně a musím přiznat, že dříve ta vůně byla opravdu intenzivnější, v tu dobu se prodávala i vůně cedru ( modrý flakon s podmanivou úžasnou vůní - škoda, že již není ), ale jsem moc spokojená i s touto nynější variantou a u nás doma bude mít stále své místo :)

Pomohlo Vám hodnocení výrobku?
1-2 z 107 hodnocení