Kúry a séra - Yves Rocher
chyba ajaxu

Tato akce vygenerovala chybu, pravděpodobně na naší straně. Stránku znovu načtěte a zkuste to ještě jednou

Důvod chyby : unknown

0

Kúry a séra

Nejlépe hodnocený(7)
Novinky(2)
Typ vlasů
Vlasy se sklonem k vypadávání(3)Velmi suché a poškozené vlasy(2)Normální vlasy(1)Suché vlasy(1)Všechny typy vlasů(1)
Zobrazit více
Hodnocení
0(2)4.3(2)4.6(1)4.5(3)4.4(1)
Účinek péče
Podporující růst(3)Obnovující(2)Ochrana(1)Oživení lesku(2)Zklidňující(1)
Zobrazit více
Cena
Textura
Gely a želé(1)
Řada
Soin Végétal Capillaire(3)SOINS CAPILLARIES(9)
nalezeno 9  produktů
nalezeno 9  produktů
Intenzivní kúra proti vypadávání vlasůSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIESVypadávání vlasů

Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů

195 ml (410 Kč / 100ml)
799.00 Kč
Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů
Regenerační sérum s tepelnou ochranouSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Regenerační sérum s tepelnou ochranou

100 ml (2890 Kč / 1l)
289.00 Kč
Regenerační sérum s tepelnou ochranou
Posilující sérum na vlasovou pokožkuSOINS CAPILLARIESVypadávání vlasů

Posilující sérum na vlasovou pokožku

50 ml
399.00 Kč
Posilující sérum na vlasovou pokožku
Mléko ve spreji na rozčesávání vlasůSOINS CAPILLARIES

Mléko ve spreji na rozčesávání vlasů

150 ml (1993 Kč / 1l)
299.00 Kč
Mléko ve spreji na rozčesávání vlasů
Vyrovnávací sérum na vlasovou pokožkuSOINS CAPILLARIES

Vyrovnávací sérum na vlasovou pokožku

50 ml (10980 Kč / 1l)
549.00 Kč
Vyrovnávací sérum na vlasovou pokožku
Expresní regenerační tekutá péčeSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Expresní regenerační tekutá péče

150 ml (1660 Kč / 1l)
249.00 Kč
Expresní regenerační tekutá péče
Intenzivní péče pro hustší vlasySOINS CAPILLARIES

Intenzivní péče pro hustší vlasy

195 ml (3585 Kč / 1l)
699.00 Kč
Intenzivní péče pro hustší vlasy
Tvarující krém na kudrnaté vlasySOINS CAPILLARIES

Tvarující krém na kudrnaté vlasy

150 ml (1993 Kč / 1l)
299.00 Kč
Tvarující krém na kudrnaté vlasy
Tonikum proti lupůmSOINS CAPILLARIES

Tonikum proti lupům

150 ml (1993 Kč / 1l)
299.00 Kč
Tonikum proti lupům
Produkt byl přidán do Vašeho seznamu přání.Zobrazit můj seznam přání.