Riche Créme:

Řada Riche Créme byla vyvinuta speciálně pro potřeby zralé pleti, kterou trápí výrazné projevy stárnutí. Pleť je okamžitě zářivější, získává pocit pohodlí a obnovuje svou přirozenou pružnost. Den za dnem se pokožka stává jemnější a vrásky jsou eliminovány. Už po prvním měsíci používání působí pleť mladším dojmem a září zdravím.

1. krok
Čištění  
2. krok
"Čas pro mě" 
3. krok
Sérum  
4. krok
Hydratace  
 

1. Krok „čištění“ a 2. Krok „čas pro mě“

Čištění pleti je důležitou fází každodenní péče o pleť. Provádí se ráno i večer. Pleť důkladně odličte pomocí odličovacího mléka, naneste čisticí gel do dlaní nebo na konjakovou houbičku, poté důkladně vyčistěte obličej a smyjte gel z obličeje vodou. Poté aplikujte tonikum, které umožňuje odstranit odumřelé buňky a veškeré nečistoty. Připravuje tak pleť na nanesení a maximální účinek péče.

Dvakrát do týdne nezapomínejte ani na masku nebo peeling. Jako první doporučujeme použít peeling, který zintenzivní účinky masky. Exfoliace pleti je doplňkem ke každodenní péči, odstraní odumřelé buňky a zanechá pleť čistou a regenerovanou. Poté naneste masku, která pleť podle potřeby dočistí nebo hydratuje.

 

3. Krok "Sérum"

Sérum zintenzivňuje účinky denního krému a napomáhá udržet pleť vyživenou, hydratovanou, bez poškození a napomáhá přirozeným procesům obnovy pokožky. Sérum aplikujte vždy před denní nebo nočním krémem.

 

4. Krok „hydratace“

Péče je nezbytným krokem k dokonale hydratované a zdravím zářící pleti. Oříšek krému naneste na konečky prstů, vmasírujte do pokožky obličeje a krku od středu směrem k okrajům, nechte chvíli působit a poté můžete nanášet make-up.

Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací