Malinový ocet pro lesklé vlasy

Malinový ocet pro lesklé vlasy

Pro matné vlasy bez lesku. 

Jaký je účinek používání octu na vlasy? Zdravé vlasy mají hladký povrch a uzavřené vlasové šupiny - jsou silné, lesklé a nejsou zamotané. Někdy je však struktura vlasů narušena - například pod vlivem příliš tvrdé vody používané při mytí nebo špatném oplachování produktů péče o pleť. Použití malinového octu vám pomůže vyhladit vlasy, obnovit jejich lesk a čistí pokožku hlavy.

Płukanka

V dnešní době je těžké uniknout znečištění v podobě kouření, prachu, či výfukovým plynům. Znečištění způsobuje na kůži spoušť, ale může také negativně ovlivnit vaše krásné vlasy. Většina znečištění cestuje ve vzduchu a způsobuje to, že pokožka hlavy se stává citlivou a mastnou, což vede k lupům, které způsobují svědění. Jemné částice znečištění se také připojují k vlasům, v kombinaci s ozonem a UV paprsky mohou tyto faktory poškodit vlasové vlákno tím, že rozbijí jeho základní bílkoviny.

Naši výzkumníci společnosti Botanical Beauty® vytvořili perfektní kombinaci faveanů agáve, které zdvojnásobují mikrocirkulaci pro zdravou pokožku hlavy a extrakt semen moringa, což je rostlina tradičně používaná k čištění vody. Vlasy jsou detoxikovány a jejich přirozený lesk je obnoven.

- aktivní složka pro zdraví: agáve fruktany, aktivní složka, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pokožky hlavy, vlasy mohou růst silněji a krásněji

V souladu s naším závazkem respektovat zemi a její rostliny jsme se rozhodli pro naši aktivní složku z ekologicky pěstované agáve. Náš partner je odhodlán angažovat se v agroekologických postupech a vyniká svými sociálními a environmentálními závazky.

Použití výrobku

Nanášejte před posledním oplachováním umytých vlasů. Opláchněte. Při zasažení očí důkladně vypláchněte.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebylo nalezeno žádné hodnocení.

Kategorie ve kterých se vyskytuje tento produkt

Kategorie:
Vlasová kosmetika
Řada:
Capillaires

Malinový ocet pro lesklé vlasy

Pro matné vlasy bez lesku

Kód výrobku: 05956 - 150 ml - Cena za 100 ml: 106 Kč

-16%
159 189

Livraison gratuite dès 20€ d’achat
Doprava ZDARMA od 899kč
 

3 doses d’essai gratuites
Dárky
k nákupu

Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací