Malinový ocet pro lesklé vlasy

Malinový ocet pro lesklé vlasy

Jaký je účinek používání octu na vlasy? Zdravé vlasy mají hladký povrch a uzavřené vlasové šupiny - jsou silné, lesklé a nejsou zamotané. Někdy je však struktura vlasů narušena - například pod vlivem příliš tvrdé vody používané při mytí nebo špatném oplachování produktů péče o pleť. Použití malinového octu vám pomůže vyhladit vlasy, obnovit jejich lesk a čistí pokožku hlavy.

Płukanka

V dnešní době je těžké uniknout znečištění v podobě kouření, prachu, či výfukovým plynům. Znečištění způsobuje na kůži spoušť, ale může také negativně ovlivnit vaše krásné vlasy. Většina znečištění cestuje ve vzduchu a způsobuje to, že pokožka hlavy se stává citlivou a mastnou, což vede k lupům, které způsobují svědění. Jemné částice znečištění se také připojují k vlasům, v kombinaci s ozonem a UV paprsky mohou tyto faktory poškodit vlasové vlákno tím, že rozbijí jeho základní bílkoviny.

- aktivní složka pro zdraví: agáve fruktany, aktivní složka, která zdvojnásobuje mikrocirkulaci pokožky hlavy, vlasy mohou růst silněji a krásněji

V souladu s naším závazkem respektovat zemi a její rostliny jsme se rozhodli pro naši aktivní složku z ekologicky pěstované agáve. Náš partner je odhodlán angažovat se v agroekologických postupech a vyniká svými sociálními a environmentálními závazky.

Hodnocení zákazníků

Pro tento výrobek nebylo nalezeno žádné hodnocení.

Kategorie ve kterých se vyskytuje tento produkt

Kategorie:
Vlasová kosmetika
Péče o vlasy:
Pro lesklé vlasy
Řada:
Capillaires

Malinový ocet pro lesklé vlasy

Pro matné vlasy bez lesku

Kód výrobku: 10377 - 400 ml - Cena za 100 ml: 87 Kč

349
Zakoupením produktu získáte 349 věrnostních bodů ?

Livraison gratuite dès 20€ d’achat
Doprava ZDARMA od 899kč
 

3 doses d’essai gratuites
Dárky
k nákupu

Tyto webové stránky používají cookies za účelem poskytování služeb v souladu s Pravidly cookies.

Více informací