Yves Rocher
Věrnostní klub
Newsletter
Seznam přání
Naše obchody
Můj účet
My cart

OBJEVTE SVĚT YVES ROCHER

Již 60 let se věnujeme objevování světa rostlin a v jeho bezbřehém bohatství hledáme řešení každičké nedokonalosti, se kterou se ženy ve snaze být krásné potýkají. Příroda je pro nás víc, než zdroj inspirace, je v samém jádru našeho konání. Objevte svět Yves Rocher, objevte naše závazky, filozofii a způsob myšlení. Ponořte se s námi do světa rostlinné kosmetiky.

100 milionů vysazených stromů do roku 2020. Takový cíl jsme si spolu s vámi dali v rámci iniciativy Sázíme pro planetu. Jak se nám ho podařilo dosáhnout?

Zjistit více

V Yves Rocher se aktivně snažíme eliminovat dopad výroby našich produktů na životní prostředí. Pravidelným přehodnocováním našich postupů i pečlivým výběrem partnerů se nám tento závazek daří plnit a přinášet vám tak kosmetiku šetrnou nejen k pleti, ale i k přírodě.

Zjistit více

Rostlinná kosmetika je naše jedinečné know-how. Abychom vám přinesli to nejlepší z přírody, posouváme každý den hranice našich znalostí.

Zjistit více

Neutuchající touha objevovat a poznávat účinky rostlin dala vzniknout jedinečné rostlinné kosmetice, kterou dnes milují ženy po celém světě. Poznejte s námi muže, který stojí za vznikem značky Yves Rocher.

Zjistit více

Příběh společnosti Yves Rocher začal slibem jednoho muže, který se zaručil, že jeho rodná vesnice La Gacilly bude opět vzkvétat. Na půdě svého domu tak začal jedinečný koncept rostlinné kosmetiky, který milují ženy po celém světě.

Zjistit více

Krása, kosmetika, relax, pomalý životní styl, příroda a mnoho dalšího se odráží nejen ve značce Yves Rocher, ale i v našem každodenním jednání. O tipy na spokojený život, respekt k přírodě, krásnou pleť i výjimečné recepty se s vámi podělíme v našem magazínu Act Beautiful.

Zjistit více