Hydratační samoopalovací gel - Yves Rocher
chyba ajaxu

Tato akce vygenerovala chybu, pravděpodobně na naší straně. Stránku znovu načtěte a zkuste to ještě jednou

Důvod chyby : unknown

0
Červená mikro-řasa

Složky rostlinného původu

Červená mikro-řasa

Pěstována pomocí biotechnologií na ostrově Houat v Bretani. Pomáhá chránit pleť tím, že neutralizuje volné radikály vznikající působením UV záření a omezuje oxidační stres způsobený sluncem. Přispívá tak k ochraně před poškozením buněk* a předčasným stárnutím pleti vlivem slunečního záření*, čímž poskytuje ochranný účinek.

Zároveň podporuje syntézu kyseliny hyaluronové**, a tím napomáhá udržovat optimální hydrataci pleti.
 

* Test in vivo
** Test in vitro

Hodnocení

Může se vám také líbit

Hydratační olej na tělo a vlasy s perletí MonoïMonoï

Hydratační olej na tělo a vlasy s perletí Monoï

100 ml (2990 Kč / 1l)
299 Kč
Hydratační olej na tělo a vlasy s perletí Monoï
Koncentrované hydratační sérumHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Koncentrované hydratační sérum

30 ml (20967 Kč / 1l)
629 Kč
Koncentrované hydratační sérum
Suchý olej na tělo MonoïMonoï

Suchý olej na tělo Monoï

125 ml (2392 Kč / 1l)
299 Kč
Suchý olej na tělo Monoï
Oční stíny v tužceCouleurs Nature

Oční stíny v tužce

1.4 g (177857 Kč / 1kg)
249 Kč359 Kč-31%
Oční stíny v tužce

Často kladené dotazy

Je možné aplikovat produkt na obličej?

Ano.

Jak dlouho vydrží pleť opálená po aplikaci samoopalovacího gelu?

Samoopalovací efekt je postupný. Obecně platí, že toto přirozené opálení může vydržet až jeden týden.

Produkt byl přidán do Vašeho seznamu přání.Zobrazit můj seznam přání.