Suchá pleť - Yves Rocher
chyba ajaxu

Tato akce vygenerovala chybu, pravděpodobně na naší straně. Stránku znovu načtěte a zkuste to ještě jednou

Důvod chyby : unknown

0

Suchá pleť

Nejlépe hodnocený(7)
Typ produktu
Noční krémy(1)BB krémy(1)Séra a kúry(1)Denní krémy(5)Masky(1)
Zobrazit více
Hodnocení
4.6(3)3.5(1)4.7(1)4.4(1)4.5(1)
Zobrazit více
Velikost
Sklenice(2)Lahev/lahvička(1)Tuba(4)
Typ pleti
Všechny typy pleti(5)Suchá, dehydratovaná pleť(3)Citlivá pleť(1)
Textura
Tekutý(1)Krém(5)Gely a želé(3)
Účinek péče
Hydratace(6)Proti stárnutí(2)Zklidňující(1)
Řada
Hydra Water-Plump(6)Anti-Age Global(2)
Cena
nalezeno 8  produktů
nalezeno 8  produktů
Intenzivní hydratační péčeHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Intenzivní hydratační péče

75 ml (6653 Kč / 1l)
499.00 Kč699.00 Kč-29%
Intenzivní hydratační péče
Hydratační BB krém s SPF 50 - ClairHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Hydratační BB krém s SPF 50 - Clair

40 ml (798 Kč / 100ml)
319.00 Kč449.00 Kč-29%
Hydratační BB krém s SPF 50 - Clair
Koncentrované hydratační sérumHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Koncentrované hydratační sérum

30 ml (20967 Kč / 1l)
629.00 Kč
Koncentrované hydratační sérum
Denní revitalizační krém proti vráskám na suchou pleťAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Denní revitalizační krém proti vráskám na suchou pleť

50 ml (17380 Kč / 1l)
869.00 Kč1450.00 Kč-40%
Denní revitalizační krém proti vráskám na suchou pleť
Vyhlazující hydratační maska na den a nocHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Vyhlazující hydratační maska na den a noc

75 ml (6653 Kč / 1l)
499.00 Kč
Vyhlazující hydratační maska na den a noc
Vyživující hydratační krém pro suchou a citlivou pleťHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Vyživující hydratační krém pro suchou a citlivou pleť

40 ml (14975 Kč / 1l)
599.00 Kč
Vyživující hydratační krém pro suchou a citlivou pleť
Osvěžující péče na okolí očíHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Osvěžující péče na okolí očí

15 ml (29933 Kč / 1l)
449.00 Kč
Osvěžující péče na okolí očí
Denní revitalizační péče proti vráskám na suchou pleťAnti-Age Global

Denní revitalizační péče proti vráskám na suchou pleť

50 ml (29000 Kč / 1l)
1450.00 Kč
Denní revitalizační péče proti vráskám na suchou pleť
Produkt byl přidán do Vašeho seznamu přání.Zobrazit můj seznam přání.