-40 % na 2 a více vybraných produktů - Yves Rocher
chyba ajaxu

Tato akce vygenerovala chybu, pravděpodobně na naší straně. Stránku znovu načtěte a zkuste to ještě jednou

Důvod chyby : unknown

0

-40 % na 2 a více vybraných produktů

Tuhé a koncentrované produkty a náhradní náplně

Nabídka platí do 1. 11. 2026. *Podrobnější informace naleznete zde: Podmínky aktuálních nabídek

Nejlépe hodnocený(36)
Hodnocení
4.8(12)4.4(1)4.7(7)4.5(5)4.6(4)
Zobrazit více
Velikost
Ekologické náhradní náplně(7)Větší balení(2)Koncentrát(6)Tuhé produkty(10)Cestovní velikost(6)
Typ produktu
Sprchové gely(18)Šampony(8)Čisticí přípravky(2)Mýdlo(6)Kondicionéry(1)
Zobrazit více
Řada
Bain de Nature(23)Monoï(2)Cosmetiques Solides(16)SOINS CAPILLARIES(4)Soin Végétal Capillaire(4)
Zobrazit více
Účinek péče
Obnovující(1)Čisticí a detoxikační(2)Čisticí(2)Zklidňující(1)Hydratace(1)
Zobrazit více
Ovocný tón
Monoï(1)Vanilka(3)Malina(4)Kokos(2)Oliva(2)
Textura
Gely(14)Tuhé produkty(4)Peeling(1)Pěny(1)Balzámy(1)
Typ vlasů
Velmi suché a poškozené vlasy(1)Normální vlasy(4)Mastné vlasy(2)Suché vlasy(3)Všechny typy vlasů(2)
Vůně
Monoï(2)Malina(2)Vanilka(1)
Typ pleti
Pleť náchylná k tvorbě akné(1)Normální pleť(1)Všechny typy pleti(1)
Kategorie
PÉČE O TĚLO(26)PÉČE O VLASY(10)PÉČE O PLEŤ(2)
Cena
Značka
Yves Rocher(38)
Typ odličovače
Tuhé produkty(1)
nalezeno 38  produktů
nalezeno 38  produktů
Sprchový gel Mořská řasa & motar přímořskýBain de Nature

Sprchový gel Mořská řasa & motar přímořský

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel Mořská řasa & motar přímořský
Sprchový gel Verbena & heřmánekBain de Nature

Sprchový gel Verbena & heřmánek

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel Verbena & heřmánek
Sprchový gel na tělo a vlasy MonoïMonoï

Sprchový gel na tělo a vlasy Monoï

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel na tělo a vlasy Monoï
Koncentrovaný sprchový gel na tělo a vlasy MonoïMonoï

Koncentrovaný sprchový gel na tělo a vlasy Monoï

100 ml (1690 Kč / 1l)
169.00 Kč
Koncentrovaný sprchový gel na tělo a vlasy Monoï
Sprchový gel VanilkaBain de Nature

Sprchový gel Vanilka

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel Vanilka
Sprchový gel Argan & bio růže z MarokaBain de Nature

Sprchový gel Argan & bio růže z Maroka

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel Argan & bio růže z Maroka
Pouzdro na tuhý šampon a odličovačCosmetiques Solides

Pouzdro na tuhý šampon a odličovač

109.00 Kč
Pouzdro na tuhý šampon a odličovač
Tuhý sprchový gel Malina & mátaBain de Nature,Cosmetiques Solides

Tuhý sprchový gel Malina & máta

100 g (249 Kč / 100g)
249.00 Kč
Tuhý sprchový gel Malina & máta
Tuhý sprchový gel Mořská řasa & motar přímořskýBain de Nature,Cosmetiques Solides

Tuhý sprchový gel Mořská řasa & motar přímořský

100 g (249 Kč / 100g)
249.00 Kč
Tuhý sprchový gel Mořská řasa & motar přímořský
Regenerační šampon - náhradní náplňSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Regenerační šampon - náhradní náplň

600 ml (665 Kč / 1l)
399.00 Kč
Regenerační šampon - náhradní náplň
Tuhý sprchový gel Mango & koriandrBain de Nature,Cosmetiques Solides

Tuhý sprchový gel Mango & koriandr

100 g (249 Kč / 100g)
249.00 Kč
Tuhý sprchový gel Mango & koriandr
Sprchový gel Malina & mátaBain de Nature

Sprchový gel Malina & máta

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel Malina & máta
Tuhý sprchový gel Argan & bio růže z MarokaBain de Nature,Cosmetiques Solides

Tuhý sprchový gel Argan & bio růže z Maroka

100 g (249 Kč / 100g)
249.00 Kč
Tuhý sprchový gel Argan & bio růže z Maroka
Koncentrovaný sprchový gel Malina & mátaBain de Nature

Koncentrovaný sprchový gel Malina & máta

100 ml (1690 Kč / 1l)
169.00 Kč
Koncentrovaný sprchový gel Malina & máta
Tuhý šampon na mastné vlasyCosmetiques Solides

Tuhý šampon na mastné vlasy

60 g (4317 Kč / 1kg)
259.00 Kč
Tuhý šampon na mastné vlasy
Tuhý čistič pro pleť s nedokonalostmiPure Menthe

Tuhý čistič pro pleť s nedokonalostmi

75 g (505 Kč / 100g)
379.00 Kč
Tuhý čistič pro pleť s nedokonalostmi
Tuhý šampon pro jemnou péčiCosmetiques Solides

Tuhý šampon pro jemnou péči

60 g (4317 Kč / 1kg)
259.00 Kč
Tuhý šampon pro jemnou péči
Mýdlo Malina & mátaBain de Nature,Cosmetiques Solides

Mýdlo Malina & máta

80 g (1488 Kč / 1kg)
119.00 Kč
Mýdlo Malina & máta
Koncentrovaný sprchový gel Mango & koriandrBain de Nature

Koncentrovaný sprchový gel Mango & koriandr

100 ml (1690 Kč / 1l)
169.00 Kč
Koncentrovaný sprchový gel Mango & koriandr
Koncentrovaný sprchový gel Mořská řasa & motar přímořskýBain de Nature

Koncentrovaný sprchový gel Mořská řasa & motar přímořský

100 ml (1690 Kč / 1l)
169.00 Kč
Koncentrovaný sprchový gel Mořská řasa & motar přímořský
Dávkovač na sprchový gelBain de Nature

Dávkovač na sprchový gel

600 ml (16 Kč / 100ml)
99.00 Kč
Dávkovač na sprchový gel
Sprchový gel Mango & koriandrBain de Nature

Sprchový gel Mango & koriandr

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel Mango & koriandr
Mýdlo Mořská řasa & motar přímořskýBain de Nature,Cosmetiques Solides

Mýdlo Mořská řasa & motar přímořský

80 g (1488 Kč / 1kg)
119.00 Kč
Mýdlo Mořská řasa & motar přímořský
Koncentrovaný sprchový gel VanilkaBain de Nature

Koncentrovaný sprchový gel Vanilka

100 ml (1690 Kč / 1l)
169.00 Kč
Koncentrovaný sprchový gel Vanilka
Sprchový gel KokosBain de Nature

Sprchový gel Kokos

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel Kokos
Koncentrovaný sprchový gel Oliva & petit grainBain de Nature

Koncentrovaný sprchový gel Oliva & petit grain

100 ml (1690 Kč / 1l)
169.00 Kč
Koncentrovaný sprchový gel Oliva & petit grain
Mýdlo VanilkaBain de Nature,Cosmetiques Solides

Mýdlo Vanilka

80 g (1488 Kč / 1kg)
119.00 Kč
Mýdlo Vanilka
Mýdlo Oliva & petit grainBain de Nature

Mýdlo Oliva & petit grain

80 g (1488 Kč / 1kg)
119.00 Kč
Mýdlo Oliva & petit grain
Mýdlo Mango & koriandrBain de Nature,Cosmetiques Solides

Mýdlo Mango & koriandr

80 g (1488 Kč / 1kg)
119.00 Kč
Mýdlo Mango & koriandr
Tuhý hydratační čistič na obličejPure Algue

Tuhý hydratační čistič na obličej

75 g (505 Kč / 100g)
379.00 Kč
Tuhý hydratační čistič na obličej
Mýdlo KokosBain de Nature,Cosmetiques Solides

Mýdlo Kokos

80 g (1488 Kč / 1kg)
119.00 Kč
Mýdlo Kokos
Tuhý kondicionérCosmetiques Solides

Tuhý kondicionér

50 g (5180 Kč / 1kg)
259.00 Kč
Tuhý kondicionér
Tuhý deodorantCosmetiques Solides,Déodorant et Anti-Transpirant

Tuhý deodorant

50 g (6980 Kč / 1kg)
349.00 Kč
Tuhý deodorant
Detoxikační šampon - náhradní náplňSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Detoxikační šampon - náhradní náplň

600 ml (598 Kč / 1l)
359.00 Kč
Detoxikační šampon - náhradní náplň
Tuhý šampon pro lesklé vlasyCosmetiques Solides

Tuhý šampon pro lesklé vlasy

60 g (4317 Kč / 1kg)
259.00 Kč
Tuhý šampon pro lesklé vlasy
Vyživující tuhý šampon na suché a velmi suché vlasyCosmetiques Solides

Vyživující tuhý šampon na suché a velmi suché vlasy

60 g (4317 Kč / 1kg)
259.00 Kč
Vyživující tuhý šampon na suché a velmi suché vlasy
Zjemňující šampon - náhradní náplňSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Zjemňující šampon - náhradní náplň

600 ml (498 Kč / 1l)
299.00 Kč
Zjemňující šampon - náhradní náplň
Vyživující šampon - náhradní náplňSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Vyživující šampon - náhradní náplň

600 ml (598 Kč / 1l)
359.00 Kč
Vyživující šampon - náhradní náplň
Produkt byl přidán do Vašeho seznamu přání.Zobrazit můj seznam přání.