Pleťové sérum zdarma - Yves Rocher
chyba ajaxu

Tato akce vygenerovala chybu, pravděpodobně na naší straně. Stránku znovu načtěte a zkuste to ještě jednou

Důvod chyby : unknown

0

Pleťové sérum zdarma

k nákupu 2 produktů z péče o pleť

Nabídka platí do 1. 11. 2026. *Podrobnější informace naleznete zde: Podmínky aktuálních nabídek

Nejlépe hodnocený(38)
Bestsellery(2)
Novinky(6)
Hodnocení
4.7(10)4.6(12)4.1(1)3.5(1)4.5(7)
Zobrazit více
Typ produktu
Denní krémy(17)Noční krémy(8)Krémy proti vráskám(2)BB krémy(1)Séra a kúry(13)
Zobrazit více
Účinek péče
Proti stárnutí(21)Rozjasňující(7)Detox(2)Hydratace(16)Vyplnit(17)
Zobrazit více
Typ pleti
Všechny typy pleti(32)Pleť náchylná k tvorbě akné(1)Normální pleť(1)Smíšená mastná pleť(5)Suchá, dehydratovaná pleť(4)
Zobrazit více
Řada
Anti-Age Global(9)Hydra Water-Plump(7)Riche Crème(4)Sebo Active Clear(6)Lift Pro Collagene(9)
Zobrazit více
Ochrana před sluncem
SPF 50+(1)
Velikost
Sklenice(14)Lahev/lahvička(9)Tuba(11)Lahvička s pumpičkou(1)
Cena
Textura
Krém(20)Gely a želé(12)Tekutý(10)Mlhy, mléka a vody(1)Oleje(2)
nalezeno 43  produktů
nalezeno 43  produktů
Vysoce regenerační péče na den a nocAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Vysoce regenerační péče na den a noc

75 ml (13320 Kč / 1l)
999.00 Kč1690.00 Kč-41%
Vysoce regenerační péče na den a noc
Intenzivní hydratační péčeHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Intenzivní hydratační péče

75 ml (6653 Kč / 1l)
499.00 Kč699.00 Kč-29%
Intenzivní hydratační péče
Vysoce regenerační péčeRiche CrèmeZralá pleť

Vysoce regenerační péče

75 ml (14533 Kč / 1l)
1090.00 Kč1550.00 Kč-30%
Vysoce regenerační péče
Rozjasňující sérum s mikroperličkamiAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Rozjasňující sérum s mikroperličkami

30 ml (35000 Kč / 1l)
1050.00 Kč1790.00 Kč-41%
Rozjasňující sérum s mikroperličkami
Vysoce regenerační sérumAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Vysoce regenerační sérum

30 ml (46333 Kč / 1l)
1390.00 Kč
Vysoce regenerační sérum
Koncentrované hydratační sérumHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Koncentrované hydratační sérum

30 ml (20967 Kč / 1l)
629.00 Kč
Koncentrované hydratační sérum
Čisticí maska s uhlímSebo Active Clear

Čisticí maska s uhlím

75 ml (6920 Kč / 1l)
519.00 Kč
Čisticí maska s uhlím
Intenzivní péče proti vráskámVrásky a ztráta pevnosti

Intenzivní péče proti vráskám

75 ml (1453 Kč / 100ml)
1090.00 Kč1550.00 Kč-30%
Intenzivní péče proti vráskám
Denní péče s OF 50 pro všechny typy pletiMatná pleť

Denní péče s OF 50 pro všechny typy pleti

30 ml (36333 Kč / 1l)
1090.00 Kč
Denní péče s OF 50 pro všechny typy pleti
Hydratační BB krém s SPF 50 - ClairHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Hydratační BB krém s SPF 50 - Clair

40 ml (798 Kč / 100ml)
319.00 Kč449.00 Kč-29%
Hydratační BB krém s SPF 50 - Clair
Noční regenerační krémAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Noční regenerační krém

50 ml (29000 Kč / 1l)
1450.00 Kč
Noční regenerační krém
Hydratační gelový krém pro normální až smíšenou pleťHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Hydratační gelový krém pro normální až smíšenou pleť

50 ml (7780 Kč / 1l)
389.00 Kč549.00 Kč-29%
Hydratační gelový krém pro normální až smíšenou pleť
Denní revitalizační krém proti vráskámAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Denní revitalizační krém proti vráskám

50 ml (16580 Kč / 1l)
829.00 Kč1390.00 Kč-40%
Denní revitalizační krém proti vráskám
Intenzivní péče proti vráskám

Intenzivní péče proti vráskám

75 ml (14533 Kč / 1l)
1090.00 Kč1550.00 Kč-30%
Intenzivní péče proti vráskám
Denní revitalizační krém proti vráskám na suchou pleťAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Denní revitalizační krém proti vráskám na suchou pleť

50 ml (17380 Kč / 1l)
869.00 Kč1450.00 Kč-40%
Denní revitalizační krém proti vráskám na suchou pleť
Noční péče proti vráskámRiche Crème

Noční péče proti vráskám

50 ml (18380 Kč / 1l)
919.00 Kč1350.00 Kč-32%
Noční péče proti vráskám
Rozjasňující a vyhlazující sérumMatná pleť

Rozjasňující a vyhlazující sérum

30 ml (30633 Kč / 1l)
919.00 Kč1290.00 Kč-29%
Rozjasňující a vyhlazující sérum
Obnovující emulze s regeneračním efektemAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Obnovující emulze s regeneračním efektem

122 ml (4664 Kč / 1l)
569.00 Kč949.00 Kč-40%
Obnovující emulze s regeneračním efektem
SOS péče proti nedostatkům pletiSebo Active Clear

SOS péče proti nedostatkům pleti

10 ml (23900 Kč / 1l)
239.00 Kč339.00 Kč-29%
SOS péče proti nedostatkům pleti
Olejové sérum z růžíRiche Crème

Olejové sérum z růží

30 ml (32967 Kč / 1l)
989.00 Kč1390.00 Kč-29%
Olejové sérum z růží
Vyhlazující hydratační maska na den a nocHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Vyhlazující hydratační maska na den a noc

75 ml (6653 Kč / 1l)
499.00 Kč
Vyhlazující hydratační maska na den a noc
Noční vyhlazující krém proti vráskámVrásky a ztráta pevnosti

Noční vyhlazující krém proti vráskámNoční krém proti vráskám

50 ml (2700 Kč / 100ml)
1350.00 Kč
Noční vyhlazující krém proti vráskám
Sérum proti nedostatkům pletiSebo Active Clear

Sérum proti nedostatkům pleti

30 ml (23300 Kč / 1l)
699.00 Kč
Sérum proti nedostatkům pleti
Rozjasňující péče na okolí očíAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Rozjasňující péče na okolí očí

15 ml (66600 Kč / 1l)
999.00 Kč
Rozjasňující péče na okolí očí
Jemný hydratační krém na tělo a pleť Pure CamomillePure Camomille

Jemný hydratační krém na tělo a pleť Pure Camomille

125 ml (2072 Kč / 1l)
259.00 Kč369.00 Kč-30%
Jemný hydratační krém na tělo a pleť Pure Camomille
Rozjasňující denní regenerační péčeRiche Crème

Rozjasňující denní regenerační péče

50 ml (25800 Kč / 1l)
1290.00 Kč
Rozjasňující denní regenerační péče
Rozjasňující krém pro vypnutí pletiMatná pleť

Rozjasňující krém pro vypnutí pleti

50 ml (16780 Kč / 1l)
839.00 Kč1190.00 Kč-29%
Rozjasňující krém pro vypnutí pleti
Gelová péče proti nedostatkům pletiSebo Active Clear

Gelová péče proti nedostatkům pleti

50 ml (8580 Kč / 1l)
429.00 Kč599.00 Kč-28%
Gelová péče proti nedostatkům pleti
Koncentrát s dvojím účinkemVrásky a ztráta pevnosti pleti

Koncentrát s dvojím účinkem

30 ml (36333 Kč / 1l)
1090.00 Kč1590.00 Kč-31%
Koncentrát s dvojím účinkem
Rozjasňující péče na kruhy pod očimaMatná pleť

Rozjasňující péče na kruhy pod očima

15 ml (59933 Kč / 1l)
899.00 Kč
Rozjasňující péče na kruhy pod očima
Zpevňující sérum proti vráskámVrásky a ztráta pevnosti

Zpevňující sérum proti vráskámZpevňující sérum proti vráskám

30 ml (3300 Kč / 100ml)
990.00 Kč1390.00 Kč-29%
Zpevňující sérum proti vráskám
Vyživující hydratační krém pro suchou a citlivou pleťHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Vyživující hydratační krém pro suchou a citlivou pleť

40 ml (14975 Kč / 1l)
599.00 Kč
Vyživující hydratační krém pro suchou a citlivou pleť
Péče proti vráskám a otokům v okolí očí

Péče proti vráskám a otokům v okolí očí

14 ml (6779 Kč / 100ml)
949.00 Kč
Péče proti vráskám a otokům v okolí očí
Dvoufázové regenerační sérum na nocAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Dvoufázové regenerační sérum na noc

30 ml (51667 Kč / 1l)
1550.00 Kč
Dvoufázové regenerační sérum na noc
Zklidňující regenerační balzámSebo Active Clear

Zklidňující regenerační balzám

40 ml (16225 Kč / 1l)
649.00 Kč
Zklidňující regenerační balzám
Péče proti nedostatkům pletiSebo Active Clear

Péče proti nedostatkům pleti

40 ml (16225 Kč / 1l)
649.00 Kč
Péče proti nedostatkům pleti
Noční regenerační olej pro zářivou pleťMatná pleť

Noční regenerační olej pro zářivou pleť

30 ml (32967 Kč / 1l)
989.00 Kč1390.00 Kč-29%
Noční regenerační olej pro zářivou pleť
Regenerační pleťový krém Pure Calendula

Regenerační pleťový krém Pure Calendula

50 ml (12980 Kč / 1l)
649.00 Kč
Regenerační pleťový krém Pure Calendula
Osvěžující péče na okolí očíHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Osvěžující péče na okolí očí

15 ml (29933 Kč / 1l)
449.00 Kč
Osvěžující péče na okolí očí
Rozjasňující peelingová maskaMatná pleť

Rozjasňující peelingová maska

75 ml (10653 Kč / 1l)
799.00 Kč
Rozjasňující peelingová maska
Denní vyhlazující krém proti vráskámVrásky a ztráta pevnosti

Denní vyhlazující krém proti vráskámDenní krém proti vráskám

50 ml (2580 Kč / 100ml)
1290.00 Kč
Denní vyhlazující krém proti vráskám
Péče proti vráskám a otokům v okolí očíVrásky a ztráta pevnosti pleti

Péče proti vráskám a otokům v okolí očí

14 ml (67786 Kč / 1l)
949.00 Kč
Péče proti vráskám a otokům v okolí očí
Koncentrát s dvojím účinkem

Koncentrát s dvojím účinkem

30 ml (3633 Kč / 100ml)
1090.00 Kč1590.00 Kč-31%
Koncentrát s dvojím účinkem
Produkt byl přidán do Vašeho seznamu přání.Zobrazit můj seznam přání.