PÉČE O PLEŤ - Yves Rocher
chyba ajaxu

Tato akce vygenerovala chybu, pravděpodobně na naší straně. Stránku znovu načtěte a zkuste to ještě jednou

Důvod chyby : unknown

0

PÉČE O PLEŤ

Oblíbené filtry
  • Denní péče
  • Pleťová séra
  • Noční péče
  • Péče o oční okolí
  • Čisticí gely
Nejlépe hodnocený(73)
Bestsellery(5)
Novinky(6)
Typ pleti
Všechny typy pleti(51)Normální pleť(9)Citlivá pleť(7)Smíšená mastná pleť(11)Pleť náchylná k tvorbě akné(3)
Zobrazit více
Velikost
Sklenice(16)Větší balení(4)Sady(4)Lahev/lahvička(17)Tuba(20)
Zobrazit více
Typ produktu
Denní krémy(22)Noční krémy(9)Čisticí přípravky(15)Odličovače obličeje(10)BB krémy(1)
Zobrazit více
Řada
Anti-Age Global(14)Hydra Water-Plump(7)Riche Crème(7)Pure Algue(12)Pur Bleuet(3)
Zobrazit více
Účinek péče
Čisticí(8)Rozjasňující(7)Odličovače obličeje(11)Zklidňující(7)Proti stárnutí(29)
Zobrazit více
Hodnocení
4.7(17)4.6(22)4.1(1)3.5(1)0(9)
Zobrazit více
Textura
Mléka(3)Oleje(3)Krém(29)Gely a želé(19)Tekutý(17)
Zobrazit více
Cena
Ochrana před sluncem
SPF 50+(2)
Kategorie
PÉČE O PLEŤ(80)PÉČE O TĚLO(1)PÉČE O VLASY(1)
nalezeno 83  produktů
nalezeno 83  produktů
Vysoce regenerační péčeRiche CrèmeZralá pleť

Vysoce regenerační péče

75 ml (14533 Kč / 1l)
1090.00 Kč1550.00 Kč-30%
Vysoce regenerační péče
Intenzivní péče proti vráskámVrásky a ztráta pevnosti

Intenzivní péče proti vráskám

75 ml (1453 Kč / 100ml)
1090.00 Kč1550.00 Kč-30%
Intenzivní péče proti vráskám
Intenzivní péče proti vráskám

Intenzivní péče proti vráskám

75 ml (14533 Kč / 1l)
1090.00 Kč1550.00 Kč-30%
Intenzivní péče proti vráskám
Denní revitalizační péče proti vráskámAnti-Age Global

Denní revitalizační péče proti vráskám

50 ml (27800 Kč / 1l)
1390.00 Kč
Denní revitalizační péče proti vráskám
Vysoce regenerační péče na den a nocAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Vysoce regenerační péče na den a noc

75 ml (13320 Kč / 1l)
999.00 Kč1690.00 Kč-41%
Vysoce regenerační péče na den a noc
Intenzivní hydratační péčeHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Intenzivní hydratační péče

75 ml (6653 Kč / 1l)
499.00 Kč699.00 Kč-29%
Intenzivní hydratační péče
Svěží čisticí gelPure AlgueVšechny typy pleti

Svěží čisticí gel

390 ml (1279 Kč / 1l)
499.00 Kč
Svěží čisticí gel
Sada Riche CrèmeRiche Crème

Sada Riche Crème

1590.00 Kč2699.00 Kč-41%
Sada Riche Crème
Sada Anti-Âge GlobalAnti-Age Global

Sada Anti-Âge Global

1690.00 Kč2899.00 Kč-42%
Sada Anti-Âge Global
Rozjasňující sérum s mikroperličkamiAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Rozjasňující sérum s mikroperličkami

30 ml (35000 Kč / 1l)
1050.00 Kč1790.00 Kč-41%
Rozjasňující sérum s mikroperličkami
Expresní odličovač na oči s chrpouPur BleuetVšechny typy pleti

Expresní odličovač na oči s chrpou

200 ml (1795 Kč / 1l)
359.00 Kč
Expresní odličovač na oči s chrpou
Hydratační odličovací želéPure Algue

Hydratační odličovací želé

150 ml (3660 Kč / 1l)
549.00 Kč
Hydratační odličovací želé
Vysoce regenerační sérumAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Vysoce regenerační sérum

30 ml (46333 Kč / 1l)
1390.00 Kč
Vysoce regenerační sérum
Odličovací mléko pro citlivou pleťPure Algue

Odličovací mléko pro citlivou pleť

200 ml (1745 Kč / 1l)
349.00 Kč
Odličovací mléko pro citlivou pleť
Koncentrované hydratační sérumHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Koncentrované hydratační sérum

30 ml (20967 Kč / 1l)
629.00 Kč
Koncentrované hydratační sérum
Zklidňující odličovací olej pro citlivou pleťPure Algue

Zklidňující odličovací olej pro citlivou pleť

150 ml (3327 Kč / 1l)
499.00 Kč
Zklidňující odličovací olej pro citlivou pleť
Čisticí maska s uhlímSebo Active Clear

Čisticí maska s uhlím

75 ml (6920 Kč / 1l)
519.00 Kč
Čisticí maska s uhlím
Denní péče s OF 50 pro všechny typy pletiMatná pleť

Denní péče s OF 50 pro všechny typy pleti

30 ml (36333 Kč / 1l)
1090.00 Kč
Denní péče s OF 50 pro všechny typy pleti
Sada péče o mužeGrooming

Sada péče o muže

399.00 Kč608.00 Kč-34%
Sada péče o muže
Péče na obličej a krátké vousyGrooming

Péče na obličej a krátké vousy

50 ml (8580 Kč / 1l)
429.00 Kč
Péče na obličej a krátké vousy
Hydratační BB krém s SPF 50 - MediumHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Hydratační BB krém s SPF 50 - Medium

40 ml (7975 Kč / 1l)
319.00 Kč449.00 Kč-29%
Hydratační BB krém s SPF 50 - Medium
Hloubkově čisticí gelPure Menthe

Hloubkově čisticí gel

390 ml (1279 Kč / 1l)
499.00 Kč
Hloubkově čisticí gel
Noční regenerační krémAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Noční regenerační krém

50 ml (29000 Kč / 1l)
1450.00 Kč
Noční regenerační krém
Hydratační gelový krém pro normální až smíšenou pleťHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Hydratační gelový krém pro normální až smíšenou pleť

50 ml (7780 Kč / 1l)
389.00 Kč549.00 Kč-29%
Hydratační gelový krém pro normální až smíšenou pleť
Holicí pěnaGrooming

Holicí pěna

200 ml (1395 Kč / 1l)
279.00 Kč
Holicí pěna
Denní revitalizační krém proti vráskámAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Denní revitalizační krém proti vráskám

50 ml (16580 Kč / 1l)
829.00 Kč1390.00 Kč-40%
Denní revitalizační krém proti vráskám
Zklidňující micelární voda pro citlivou pleťPure Algue

Zklidňující micelární voda pro citlivou pleť

200 ml (1745 Kč / 1l)
349.00 Kč
Zklidňující micelární voda pro citlivou pleť
Čisticí tonikumSebo Active Clear

Čisticí tonikum

150 ml (1527 Kč / 1l)
229.00 Kč319.00 Kč-28%
Čisticí tonikum
Noční péče proti vráskámRiche Crème

Noční péče proti vráskám

50 ml (18380 Kč / 1l)
919.00 Kč1350.00 Kč-32%
Noční péče proti vráskám
Denní revitalizační krém proti vráskám na suchou pleťAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Denní revitalizační krém proti vráskám na suchou pleť

50 ml (17380 Kč / 1l)
869.00 Kč1450.00 Kč-40%
Denní revitalizační krém proti vráskám na suchou pleť
SOS péče proti nedostatkům pletiSebo Active Clear

SOS péče proti nedostatkům pleti

10 ml (23900 Kč / 1l)
239.00 Kč339.00 Kč-29%
SOS péče proti nedostatkům pleti
Rozjasňující a vyhlazující sérumMatná pleť

Rozjasňující a vyhlazující sérum

30 ml (30633 Kč / 1l)
919.00 Kč1290.00 Kč-29%
Rozjasňující a vyhlazující sérum
Obnovující emulze s regeneračním efektemAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Obnovující emulze s regeneračním efektem

122 ml (4664 Kč / 1l)
569.00 Kč949.00 Kč-40%
Obnovující emulze s regeneračním efektem
Péče proti vráskám v okolí očíRiche Crème

Péče proti vráskám v okolí očí

14 ml (67786 Kč / 1l)
949.00 Kč
Péče proti vráskám v okolí očí
Jemný odličovač s chrpou na citlivé očiPur Bleuet

Jemný odličovač s chrpou na citlivé oči

100 ml (2490 Kč / 1l)
249.00 Kč
Jemný odličovač s chrpou na citlivé oči
Sada Lift Pro-collagène

Sada Lift Pro-collagène

1590.00 Kč2699.00 Kč-41%
Sada Lift Pro-collagène
Olejové sérum z růžíRiche Crème

Olejové sérum z růží

30 ml (32967 Kč / 1l)
989.00 Kč1390.00 Kč-29%
Olejové sérum z růží
Péče na opalování proti stárnutí pleti OF 50+Solaire Peau Parfaite

Péče na opalování proti stárnutí pleti OF 50+

40 ml (17475 Kč / 1l)
699.00 Kč
Péče na opalování proti stárnutí pleti OF 50+
Čisticí micelární vodaPure Menthe

Čisticí micelární voda

400 ml (872 Kč / 1l)
349.00 Kč499.00 Kč-30%
Čisticí micelární voda
Vyhlazující hydratační maska na den a nocHydra Water-PlumpDehydratovaná pleť

Vyhlazující hydratační maska na den a noc

75 ml (6653 Kč / 1l)
499.00 Kč
Vyhlazující hydratační maska na den a noc
Jemný hydratační krém na tělo a pleť Pure CamomillePure Camomille

Jemný hydratační krém na tělo a pleť Pure Camomille

125 ml (2072 Kč / 1l)
259.00 Kč369.00 Kč-30%
Jemný hydratační krém na tělo a pleť Pure Camomille
Pouzdro na tuhý šampon a odličovačCosmetiques Solides

Pouzdro na tuhý šampon a odličovač

109.00 Kč
Pouzdro na tuhý šampon a odličovač
Noční vyhlazující krém proti vráskámVrásky a ztráta pevnosti

Noční vyhlazující krém proti vráskámNoční krém proti vráskám

50 ml (2700 Kč / 100ml)
1350.00 Kč
Noční vyhlazující krém proti vráskám
Hloubkově čisticí gelPure Menthe

Hloubkově čisticí gel

125 ml (1352 Kč / 1l)
169.00 Kč349.00 Kč-52%
Hloubkově čisticí gel
Rozjasňující péče na okolí očíAnti-Age GlobalVšechny známky stárnutí pleti

Rozjasňující péče na okolí očí

15 ml (66600 Kč / 1l)
999.00 Kč
Rozjasňující péče na okolí očí
Sérum proti nedostatkům pletiSebo Active Clear

Sérum proti nedostatkům pleti

30 ml (23300 Kč / 1l)
699.00 Kč
Sérum proti nedostatkům pleti
Denní péče proti vráskámRiche Crème

Denní péče proti vráskám

50 ml (25800 Kč / 1l)
1290.00 Kč
Denní péče proti vráskám
Tuhý čistič pro pleť s nedokonalostmiPure Menthe

Tuhý čistič pro pleť s nedokonalostmi

75 g (505 Kč / 100g)
379.00 Kč
Tuhý čistič pro pleť s nedokonalostmi

Péče o pleť pro každý typ pleti

Péče o pleť je základem zdravě vypadající a přirozeně krásné pleti. V Yves Rocher najdete vše potřebné pro kompletní každodenní pleťovou rutinu – od odličovacích a čisticích přípravků přes pleťová séra až po denní a noční pleťové krémy, péči o oční okolí nebo pleťové masky. Vyberte si produkty na pleť podle typu pleti i jejích individuálních potřeb.

Pravidelné čištění pleti a odličování pomáhá odstranit make-up, nečistoty i přebytečný maz a připravit pleť na další kroky péče. Pro hydrataci, výživu a ochranu pokožky zařaďte do své rutiny pleťové sérum a hydratační krém, které pomáhají udržet pleť svěží, hebkou a v rovnováze.

Každý typ pleti vyžaduje jinou péči. V naší nabídce najdete pleťovou péči pro suchou, citlivou, mastnou i smíšenou pleť, stejně jako produkty určené pro zralou pleť a anti-age péči. Ať už hledáte krém na obličej, zklidňující péči nebo intenzivní hydrataci, snadno si vyberete produkty odpovídající potřebám své pleti.

Objevte širokou nabídku produktů pro péči o pleť a vytvořte si rutinu, která bude respektovat potřeby vaší pokožky v každém věku. Díky odborným znalostem Yves Rocher a účinným rostlinným ingrediencím můžete své pleti dopřát každodenní péči, která podpoří její přirozenou krásu.

Produkt byl přidán do Vašeho seznamu přání.Zobrazit můj seznam přání.