Tělové mléko Malina & máta - Yves Rocher
chyba ajaxu

Tato akce vygenerovala chybu, pravděpodobně na naší straně. Stránku znovu načtěte a zkuste to ještě jednou

Důvod chyby : unknown

0
Máta peprná a malina

Složky rostlinného původu

Máta peprná a malina

Esenci máty peprné jsme zvolili pro její aromatické tóny, které naplňují okolí výbuchem intenzivní svěžesti. Je plná nefalšované dávky energie a vitality. Její ledová svěžest, jemně spárovaná s kořeněnou svěžestí maliny, vytváří směs plnou života.

Hodnocení

Může se vám také líbit

Tělové mléko Argan & bio růže z MarokaBain de Nature

Tělové mléko Argan & bio růže z Maroka

390 ml (741 Kč / 1l)
289 Kč
Tělové mléko Argan & bio růže z Maroka
Regenerační tělové mlékoSoin Végétal Corps

Regenerační tělové mléko

390 ml (1485 Kč / 1l)
579 Kč
Regenerační tělové mléko
Zpevňující tělové mlékoSoin Végétal Corps

Zpevňující tělové mléko

200 ml (250 Kč / 100ml)
499 Kč
Zpevňující tělové mléko
Sprchový gel Malina & mátaBain de Nature

Sprchový gel Malina & máta

400 ml (498 Kč / 1l)
199 Kč
Sprchový gel Malina & máta

Často kladené dotazy

Testujete na zvířatech?

Netestujeme a nikdy nepodporujeme testování na zvířatech, to platí pro hotové produkty i složky, které obsahují. Ve skutečnosti se značka velmi brzy zavázala k boji proti testování na zvířatech. Firma Yves Rocher, průkopník na kosmetickém trhu, se od roku 1989 rozhodla ukončit testování hotových produktů na zvířatech a nahradit ho alternativními metodami.

Proč jste pro své obaly vybrali plast, a ne třeba sklo?

Pro naše výrobky jsme zvolili 100% recyklovaný plast (pro láhve) a recyklovatelný plast, protože dopad uhlíkové stopy je mnohem nižší než u skla. Navíc pro použití v koupelně a sprše je plast bezpečnější.

Jsou tělové a vlasové oleje a tělová mléka vhodné pro těhotné ženy?

Neexistují kontraindikace pro použití těchto produktů těhotnými ženami. Naše prohlášení pro použití této kategorie produktů u těhotných žen je však následující: všechny složky našich složení byly testovány. Naše produkty ale nebyly vyvinuty ani testovány pro těhotné ženy. Během těhotenství nepoužívejte naše bezoplachové výrobky (velká plocha expozice a remanence). Doporučujeme používat produkty speciálně vyvinuté pro těhotné ženy. Dovolujeme si upozornit, že olej lze používat na vlasy.

Jsou vaše produkty vhodné pro citlivou pleť?

Všechny produkty byly dermatologicky testovány.

Produkt byl přidán do Vašeho seznamu přání.Zobrazit můj seznam přání.