Tělový peeling Argan & bio růže z Maroka - Yves Rocher
chyba ajaxu

Tato akce vygenerovala chybu, pravděpodobně na naší straně. Stránku znovu načtěte a zkuste to ještě jednou

Důvod chyby : unknown

0
  1. Domů
  2. PÉČE O TĚLO
  3. PÉČE O TĚLO
  4. Peelingy
  5. Tělový peeling Argan & bio růže z Maroka
Argan a růže

Složky rostlinného původu

Argan a růže

Naši odborníci na rostlinnou kosmetiku (Botanical Beauty®) navštívili srdce Maroka, aby vybrali dvě legendární rostliny, tradiční poklady krásy: argánii trnitou a růži. Protože Yves Rocher klade velký důraz na rozvoj stále zodpovědnějších a udržitelnějších zdrojů pro své suroviny, vybrali jsme certifikovaný bio arganový olej pocházející z komunit marockých žen.

Hodnocení

Může se vám také líbit

Rostlinný tělový peelingSoin Végétal Corps

Rostlinný tělový peeling

150 ml (199 Kč / 100ml)
299 Kč399 Kč-25%
Rostlinný tělový peeling
Tělový peeling s karitéSoin Végétal Corps

Tělový peeling s karité

250 ml (2396 Kč / 1l)
599 Kč
Tělový peeling s karité
Olej na tělo a vlasy Argan & bio růže z MarokaBain de Nature

Olej na tělo a vlasy Argan & bio růže z Maroka

100 ml (3990 Kč / 1l)
399 Kč
Olej na tělo a vlasy Argan & bio růže z Maroka
Tělové mléko Argan & bio růže z MarokaBain de Nature

Tělové mléko Argan & bio růže z Maroka

390 ml (741 Kč / 1l)
289 Kč
Tělové mléko Argan & bio růže z Maroka

Často kladené dotazy

Testujete na zvířatech?

Netestujeme a nikdy nepodporujeme testování na zvířatech, to platí pro hotové produkty i složky, které obsahují. Ve skutečnosti se značka velmi brzy zavázala k boji proti testování na zvířatech. Firma Yves Rocher, průkopník na kosmetickém trhu, se od roku 1989 rozhodla ukončit testování hotových produktů na zvířatech a nahradit ho alternativními metodami.

Proč jste pro své obaly vybrali plast, a ne třeba sklo?

Pro naše výrobky jsme zvolili 100% recyklovaný plast (pro láhve) a recyklovatelný plast, protože dopad uhlíkové stopy je mnohem nižší než u skla. Navíc pro použití v koupelně a sprše je plast bezpečnější.

Jsou tělové a vlasové oleje a tělová mléka vhodné pro těhotné ženy?

Neexistují kontraindikace pro použití těchto produktů těhotnými ženami. Naše prohlášení pro použití této kategorie produktů u těhotných žen je však následující: všechny složky našich složení byly testovány. Naše produkty ale nebyly vyvinuty ani testovány pro těhotné ženy. Během těhotenství nepoužívejte naše bezoplachové výrobky (velká plocha expozice a remanence). Doporučujeme používat produkty speciálně vyvinuté pro těhotné ženy. Dovolujeme si upozornit, že olej lze používat na vlasy.

Jsou vaše produkty vhodné pro citlivou pleť?

Všechny produkty byly dermatologicky testovány.

Produkt byl přidán do Vašeho seznamu přání.Zobrazit můj seznam přání.