PÉČE O TĚLO - Yves Rocher
chyba ajaxu

Tato akce vygenerovala chybu, pravděpodobně na naší straně. Stránku znovu načtěte a zkuste to ještě jednou

Důvod chyby : unknown

0

PÉČE O TĚLO

Oblíbené filtry
  • Sprchové gely
  • Tělová mléka a oleje
  • Mýdla
Nejlépe hodnocený(137)
Bestsellery(12)
Novinky(11)
Textura
Gely(50)Mléka(11)Krém(28)Balzámy(5)Oleje(7)
Zobrazit více
Velikost
Větší balení(5)Ekologické náhradní náplně(8)Neroli(5)Lahev/lahvička(1)Sady(15)
Zobrazit více
Typ produktu
Sprchové gely(49)Zpevňující a zeštíhlující péče(2)Hydratační krém(12)Vlasové mlhy(3)Toaletní vody(1)
Zobrazit více
Určeno na
Ruce(16)Nohy(1)Tělo(45)Obličej(6)Nohy a chodidla(5)
Řada
Riche Crème(2)Soin Végétal Corps(12)Déodorant et Anti-Transpirant(5)Monoï(12)PLEINES NATURES(3)
Zobrazit více
Účinek péče
Proti tmavým skvrnám(1)Pevný(1)Proti celulitidě(1)Vyživení(29)Zeštíhlující efekt(1)
Zobrazit více
Hodnocení
4.6(29)4.8(31)4.3(1)5.0(11)4.0(2)
Zobrazit více
Vůně
Liči(5)Monoï(10)Kokos(2)Květinový(2)Malina(4)
Zobrazit více
Ovocný tón
Monoï(7)Káva(2)Malina(11)Kokos(12)Vanilka(9)
Zobrazit více
Tón
Vanilka(1)Květinový(3)
Cena
Kategorie
PÉČE O TĚLO(156)VŮNĚ(2)PÉČE O VLASY(1)PÉČE O PLEŤ(1)TIPY NA DÁRKY(1)
nalezeno 161  produktů
nalezeno 161  produktů
Sprchový gel Argan & bio růže z MarokaBain de Nature

Sprchový gel Argan & bio růže z Maroka

400 ml (498 Kč / 1l)
199.00 Kč
Sprchový gel Argan & bio růže z Maroka
Sprchový gel Liči 400 mlBain de Nature

Sprchový gel Liči 400 ml

400 ml (50 Kč / 100ml)
199.00 Kč
Sprchový gel Liči 400 ml
Antiperspirant 48 h s řasou z BretaněDéodorant et Anti-Transpirant

Antiperspirant 48 h s řasou z Bretaně

50 ml (2100 Kč / 1l)
105.00 Kč209.00 Kč-50%
Antiperspirant 48 h s řasou z Bretaně
Sprchový gel na tělo a vlasy MonoïMonoï

Sprchový gel na tělo a vlasy Monoï

400 ml (498 Kč / 1l)
199.00 Kč
Sprchový gel na tělo a vlasy Monoï
Krém na ruce proti pigmentovým skvrnám SPF 30Riche Crème

Krém na ruce proti pigmentovým skvrnám SPF 30

50 ml (558 Kč / 100ml)
279.00 Kč399.00 Kč-30%
Krém na ruce proti pigmentovým skvrnám SPF 30
Zpevňující tělové mlékoSoin Végétal Corps

Zpevňující tělové mléko

200 ml (174 Kč / 100ml)
349.00 Kč499.00 Kč-30%
Zpevňující tělové mléko
Regenerační tělové mlékoSoin Végétal Corps

Regenerační tělové mléko

390 ml (1023 Kč / 1l)
399.00 Kč579.00 Kč-31%
Regenerační tělové mléko
Sprchový gel Verbena & heřmánekBain de Nature

Sprchový gel Verbena & heřmánek

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel Verbena & heřmánek
Tělové mléko Argan & bio růže z MarokaBain de Nature

Tělové mléko Argan & bio růže z Maroka

390 ml (741 Kč / 1l)
289.00 Kč
Tělové mléko Argan & bio růže z Maroka
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Cuir de NuitPLEINES NATURES

Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Cuir de Nuit

150 ml (533 Kč / 100ml)
799.00 Kč
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Cuir de Nuit
Regenerační balzám na ruceSoin Végétal Beauté des Mains

Regenerační balzám na ruce

75 ml (1987 Kč / 1l)
149.00 Kč299.00 Kč-50%
Regenerační balzám na ruce
Sprchový gel Mango & koriandrBain de Nature

Sprchový gel Mango & koriandr

400 ml (498 Kč / 1l)
199.00 Kč
Sprchový gel Mango & koriandr
Suchý olej na tělo MonoïMonoï

Suchý olej na tělo Monoï

125 ml (2392 Kč / 1l)
299.00 Kč
Suchý olej na tělo Monoï
Sprchový gel Mořská řasa & motar přímořskýBain de Nature

Sprchový gel Mořská řasa & motar přímořský

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel Mořská řasa & motar přímořský
Sprchový gel Malina & mátaBain de Nature

Sprchový gel Malina & máta

400 ml (498 Kč / 1l)
199.00 Kč
Sprchový gel Malina & máta
Sada 4 Malina & mátaBain de Nature

Sada 4 Malina & máta

649.00 Kč815.00 Kč-20%
Sada 4 Malina & máta
Tuhý sprchový gel KokosBain de Nature,Cosmetiques Solides

Tuhý sprchový gel Kokos

100 g (249 Kč / 100g)
249.00 Kč
Tuhý sprchový gel Kokos
Sprchový gel Zrnka kávyBain de Nature

Sprchový gel Zrnka kávy

400 ml (498 Kč / 1l)
199.00 Kč
Sprchový gel Zrnka kávy
Tekuté mýdlo na ruce Verbena & heřmánekBain de Nature

Tekuté mýdlo na ruce Verbena & heřmánek

190 ml (732 Kč / 1l)
139.00 Kč
Tekuté mýdlo na ruce Verbena & heřmánek
Sprchový gel na tělo a vlasy MonoïMonoï

Sprchový gel na tělo a vlasy Monoï

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel na tělo a vlasy Monoï
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Mořská řasa & motar přímořskýBain de Nature

Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Mořská řasa & motar přímořský

100 ml (4490 Kč / 1l)
449.00 Kč
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Mořská řasa & motar přímořský
Sprchový gel Argan & bio růže z MarokaBain de Nature

Sprchový gel Argan & bio růže z Maroka

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel Argan & bio růže z Maroka
Sada 4 KokosBain de Nature

Sada 4 Kokos

649.00 Kč815.00 Kč-20%
Sada 4 Kokos
Sprchový gel Verbena & heřmánekBain de Nature

Sprchový gel Verbena & heřmánek

400 ml (50 Kč / 100ml)
199.00 Kč
Sprchový gel Verbena & heřmánek
Zpevňující gel proti celulitiděSoin Végétal Corps

Zpevňující gel proti celulitidě

200 ml (350 Kč / 100ml)
699.00 Kč
Zpevňující gel proti celulitidě
Tekuté mýdlo na ruce MonoïMonoï

Tekuté mýdlo na ruce Monoï

190 ml
139.00 Kč
Tekuté mýdlo na ruce Monoï
Toaletní voda MonoïMonoï

Toaletní voda Monoï

100 ml (12900 Kč / 1l)
1290.00 Kč
Toaletní voda Monoï
Sprchový gel Mořská řasa & motar přímořskýBain de Nature

Sprchový gel Mořská řasa & motar přímořský

400 ml (498 Kč / 1l)
199.00 Kč
Sprchový gel Mořská řasa & motar přímořský
Vyživující krém na ruceSoin Végétal Beauté des Mains

Vyživující krém na ruce

75 ml (2653 Kč / 1l)
199.00 Kč
Vyživující krém na ruce
Sada MonoïMonoï

Sada Monoï

488.00 Kč
Sada Monoï
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy VanilkaBain de Nature

Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Vanilka

100 ml (4490 Kč / 1l)
449.00 Kč
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Vanilka
Tradiční vyživující olej na tělo a vlasy MonoïMonoï

Tradiční vyživující olej na tělo a vlasy Monoï

100 ml (3990 Kč / 1l)
399.00 Kč
Tradiční vyživující olej na tělo a vlasy Monoï
Krém na nohy s rychlou absorpcíSoin Végétal Beauté des Pieds

Krém na nohy s rychlou absorpcí

75 ml (2520 Kč / 1l)
189.00 Kč259.00 Kč-27%
Krém na nohy s rychlou absorpcí
Tělové mléko Verbena & heřmánekBain de Nature

Tělové mléko Verbena & heřmánek

390 ml (74 Kč / 100ml)
289.00 Kč
Tělové mléko Verbena & heřmánek
Gelový tělový peeling Mořská řasa & motar přímořskýBain de Nature

Gelový tělový peeling Mořská řasa & motar přímořský

150 ml (1927 Kč / 1l)
289.00 Kč
Gelový tělový peeling Mořská řasa & motar přímořský
Regenerační mléko po opalováníSolaire Peau Parfaite

Regenerační mléko po opalování

200 ml (130 Kč / 100ml)
259.00 Kč369.00 Kč-30%
Regenerační mléko po opalování
Sprchový gel Malina & mátaBain de Nature

Sprchový gel Malina & máta

600 ml (415 Kč / 1l)
249.00 Kč
Sprchový gel Malina & máta
Sprej na opalování s SPF 50+Solaire Peau Parfaite

Sprej na opalování s SPF 50+

150 ml (333 Kč / 100ml)
499.00 Kč699.00 Kč-29%
Sprej na opalování s SPF 50+
Sada 5 Mořská řasa & motar přímořskyBain de Nature

Sada 5 Mořská řasa & motar přímořsky

999.00 Kč1244.00 Kč-20%
Sada 5 Mořská řasa & motar přímořsky
Projasňující peelingový olej MonoïMonoï

Projasňující peelingový olej Monoï

150 ml (1993 Kč / 1l)
299.00 Kč
Projasňující peelingový olej Monoï
Tělové mléko LičiBain de Nature

Tělové mléko Liči

390 ml (74 Kč / 100ml)
289.00 Kč
Tělové mléko Liči
Sada pro intenzivní péči o ruce a nohySoin Végétal Beauté des Mains

Sada pro intenzivní péči o ruce a nohy

399.00 Kč588.00 Kč-32%
Sada pro intenzivní péči o ruce a nohy
Hydratační olej na tělo a vlasy s perletí MonoïMonoï

Hydratační olej na tělo a vlasy s perletí Monoï

100 ml (2990 Kč / 1l)
299.00 Kč
Hydratační olej na tělo a vlasy s perletí Monoï
Hydratační samoopalovací gelSolaire Peau Parfaite

Hydratační samoopalovací gel

100 ml (319 Kč / 100ml)
319.00 Kč449.00 Kč-29%
Hydratační samoopalovací gel
Antiperspirant 48 h s heřmánkemDéodorant et Anti-Transpirant

Antiperspirant 48 h s heřmánkem

50 ml (2100 Kč / 1l)
105.00 Kč209.00 Kč-50%
Antiperspirant 48 h s heřmánkem
Krém na ruce LičiBain de Nature

Krém na ruce Liči

30 ml (430 Kč / 100ml)
129.00 Kč
Krém na ruce Liči
Tělový peeling s karitéSoin Végétal Corps

Tělový peeling s karité

250 ml (1716 Kč / 1l)
429.00 Kč599.00 Kč-28%
Tělový peeling s karité
Sada péče o ruce Mořská řasa & motar přímořskýBain de Nature

Sada péče o ruce Mořská řasa & motar přímořský

259.00 Kč307.00 Kč-16%
Sada péče o ruce Mořská řasa & motar přímořský

Péče o tělo pro hydratovanou a hebkou pokožku

Péči si nezaslouží jen pleť obličeje – pravidelnou hydrataci a komfort potřebuje také pokožka celého těla. Objevte péči o tělo Yves Rocher a vyberte si produkty pro každodenní sprchování, hydrataci i chvíle odpočinku. Jemné sprchové gely a oleje pomáhají pokožku šetrně očistit a zároveň ji zanechávají příjemně provoněnou.

Po sprše dopřejte pokožce další dávku péče pomocí tělového mléka, krému nebo oleje. Hydratační a vyživující textury pomáhají chránit pokožku před vysušením a udržovat ji hebkou, pružnou a příjemnou na dotek. Vyberte si tělovou péči podle potřeb své pokožky i oblíbené vůně.

Zvláštní pozornost si zaslouží také ruce, které jsou během dne často namáhány. Krém na ruce pomáhá pečovat o suchou pokožku a zanechává ji jemnou a vláčnou. Pro chvíle relaxace můžete svou rutinu doplnit také produkty do koupele, které promění koupelnu v příjemný prostor pro odpočinek.

Každá část těla má jiné potřeby. V nabídce Yves Rocher proto najdete sprchové gely, tělová mléka, krémy na tělo, krémy na ruce, peelingy i další produkty pro péči o tělo inspirované přírodou. Vytvořte si každodenní rutinu, která pomůže udržet pokožku hydratovanou, hebkou a příjemně provoněnou.

Produkt byl přidán do Vašeho seznamu přání.Zobrazit můj seznam přání.