PÉČE O VLASY - Yves Rocher
chyba ajaxu

Tato akce vygenerovala chybu, pravděpodobně na naší straně. Stránku znovu načtěte a zkuste to ještě jednou

Důvod chyby : unknown

0

PÉČE O VLASY

Oblíbené filtry
  • Šampony
  • Kondicionéry
  • Tuhé šampony
Nejlépe hodnocený(59)
Bestsellery(7)
Novinky(11)
Typ produktu
Šampony(35)Vlasové mlhy(3)Speciální péče(7)Kondicionéry(15)Séra a bezoplachové péče(5)
Zobrazit více
Hodnocení
0(15)4.6(21)5.0(4)4.3(5)4.5(9)
Zobrazit více
Účinek péče
Podporující růst(10)Obnovující(8)Objem(5)Vyživení(7)Ochrana barvy(4)
Zobrazit více
Typ vlasů
Vlasy se sklonem k vypadávání(10)Velmi suché a poškozené vlasy(7)Jemné vlasy bez objemu(4)Barvené vlasy(6)Kudrnaté vlasy(4)
Zobrazit více
Cena
Řada
SOINS CAPILLARIES(60)Soin Végétal Capillaire(16)PLEINES NATURES(3)Bain de Nature(7)Cosmetiques Solides(6)
Velikost
Neroli(3)Ekologické náhradní náplně(2)Sady(6)Cestovní velikost(6)Tuhé produkty(5)
Tón
Vanilka(1)Květinový(2)
Textura
Gely a želé(11)Krém(12)Tuhé produkty(4)Mlhy, mléka a vody(2)
Ovocný tón
Vanilka(1)Malina(1)Kokos(1)Oliva(1)
Kategorie
PÉČE O TĚLO(9)PÉČE O VLASY(67)
nalezeno 76  produktů
nalezeno 76  produktů
Šampon na podporu růstu vlasůSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIESVypadávání vlasů

Šampon na podporu růstu vlasů

300 ml (83 Kč / 100ml)
249.00 Kč
Šampon na podporu růstu vlasů
Intenzivní kúra proti vypadávání vlasůSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIESVypadávání vlasů

Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů

195 ml (410 Kč / 100ml)
799.00 Kč
Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Cuir de NuitPLEINES NATURES

Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Cuir de Nuit

150 ml (533 Kč / 100ml)
799.00 Kč
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Cuir de Nuit
Šampon na barvené vlasySOINS CAPILLARIES

Šampon na barvené vlasy

300 ml (763 Kč / 1l)
229.00 Kč
Šampon na barvené vlasy
Regenerační šamponSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Regenerační šampon

300 ml (830 Kč / 1l)
249.00 Kč
Regenerační šampon
Šampon pro větší objem vlasůSOINS CAPILLARIES

Šampon pro větší objem vlasů

300 ml (663 Kč / 1l)
199.00 Kč
Šampon pro větší objem vlasů
Regenerační kondicionérSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Regenerační kondicionér

200 ml (1245 Kč / 1l)
249.00 Kč
Regenerační kondicionér
Kondicionér na podporu růstu vlasůSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIESVypadávání vlasů

Kondicionér na podporu růstu vlasů

200 ml (124 Kč / 100ml)
249.00 Kč
Kondicionér na podporu růstu vlasů
Šampon proti lupůmSOINS CAPILLARIESVlasová pokožka s lupy

Šampon proti lupům

300 ml
249.00 Kč
Šampon proti lupům
Šampon na kudrnaté vlasySOINS CAPILLARIES

Šampon na kudrnaté vlasy

300 ml (830 Kč / 1l)
249.00 Kč
Šampon na kudrnaté vlasy
Šampon na podporu růstu vlasů - náhradní náplňSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIESVypadávání vlasů

Šampon na podporu růstu vlasů - náhradní náplň

600 ml (66 Kč / 100ml)
399.00 Kč
Šampon na podporu růstu vlasů - náhradní náplň
Regenerační sérum s tepelnou ochranouSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Regenerační sérum s tepelnou ochranou

100 ml (2890 Kč / 1l)
289.00 Kč
Regenerační sérum s tepelnou ochranou
Kondicionér pro větší objem vlasůSOINS CAPILLARIES

Kondicionér pro větší objem vlasů

200 ml (995 Kč / 1l)
199.00 Kč
Kondicionér pro větší objem vlasů
Jemný kondicionérSOINS CAPILLARIES

Jemný kondicionér

200 ml (995 Kč / 1l)
199.00 Kč
Jemný kondicionér
Vyživující maska na vlasySOINS CAPILLARIES

Vyživující maska na vlasy

200 ml (1195 Kč / 1l)
239.00 Kč
Vyživující maska na vlasy
Vyživující šamponSOINS CAPILLARIES

Vyživující šampon

300 ml (763 Kč / 1l)
229.00 Kč
Vyživující šampon
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy VanilkaBain de Nature

Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Vanilka

100 ml (4490 Kč / 1l)
449.00 Kč
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Vanilka
Čisticí suchý šamponSOINS CAPILLARIES

Čisticí suchý šampon

150 ml (1660 Kč / 1l)
249.00 Kč
Čisticí suchý šampon
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Plein SoleilPLEINES NATURES

Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Plein Soleil

150 ml (533 Kč / 100ml)
799.00 Kč
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Plein Soleil
Šampon proti lupůmSOINS CAPILLARIES

Šampon proti lupům

300 ml (830 Kč / 1l)
249.00 Kč
Šampon proti lupům
Detoxikační šamponSOINS CAPILLARIES

Detoxikační šampon

300 ml (763 Kč / 1l)
229.00 Kč
Detoxikační šampon
Sada pro větší objem vlasůSOINS CAPILLARIES

Sada pro větší objem vlasů

359.00 Kč447.00 Kč-20%
Sada pro větší objem vlasů
Tuhý šampon na mastné vlasyCosmetiques Solides

Tuhý šampon na mastné vlasy

60 g (4317 Kč / 1kg)
259.00 Kč
Tuhý šampon na mastné vlasy
Šampon neutralizující žluté tónySOINS CAPILLARIES

Šampon neutralizující žluté tóny

300 ml (763 Kč / 1l)
229.00 Kč
Šampon neutralizující žluté tóny
Detoxikační kondicionérSOINS CAPILLARIES

Detoxikační kondicionér

200 ml (1145 Kč / 1l)
229.00 Kč
Detoxikační kondicionér
Uhlazující šamponSOINS CAPILLARIES

Uhlazující šampon

300 ml (66 Kč / 100ml)
199.00 Kč
Uhlazující šampon
Kondicionér na barvené vlasySOINS CAPILLARIES

Kondicionér na barvené vlasy

200 ml (1145 Kč / 1l)
229.00 Kč
Kondicionér na barvené vlasy
Posilující sérum na vlasovou pokožkuSOINS CAPILLARIESVypadávání vlasů

Posilující sérum na vlasovou pokožku

50 ml
399.00 Kč
Posilující sérum na vlasovou pokožku
Zjemňující šamponSOINS CAPILLARIES

Zjemňující šampon

300 ml (663 Kč / 1l)
199.00 Kč
Zjemňující šampon
Krémový vyživující šamponSOINS CAPILLARIES

Krémový vyživující šampon

250 ml (1116 Kč / 1l)
279.00 Kč
Krémový vyživující šampon
Šampon na kudrnaté vlasySOINS CAPILLARIES

Šampon na kudrnaté vlasy

300 ml (830 Kč / 1l)
249.00 Kč
Šampon na kudrnaté vlasy
Vyživující sada pro suché vlasySOINS CAPILLARIES

Vyživující sada pro suché vlasy

399.00 Kč517.00 Kč-23%
Vyživující sada pro suché vlasy
Sada šamponu a kondicionéru na barvené vlasySOINS CAPILLARIES

Sada šamponu a kondicionéru na barvené vlasy

399.00 Kč507.00 Kč-21%
Sada šamponu a kondicionéru na barvené vlasy
Malinový ocet pro lesklé vlasySOINS CAPILLARIES

Malinový ocet pro lesklé vlasy

150 ml (1793 Kč / 1l)
269.00 Kč
Malinový ocet pro lesklé vlasy
Intenzivní péče pro hustší vlasySOINS CAPILLARIES

Intenzivní péče pro hustší vlasy

195 ml (3585 Kč / 1l)
699.00 Kč
Intenzivní péče pro hustší vlasy
Malinový ocet pro lesklé vlasySOINS CAPILLARIES

Malinový ocet pro lesklé vlasy

400 ml (1122 Kč / 1l)
449.00 Kč
Malinový ocet pro lesklé vlasy
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Mango & koriandrBain de Nature

Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Mango & koriandr

100 ml (4490 Kč / 1l)
449.00 Kč
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Mango & koriandr
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Malina & mátaBain de Nature

Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Malina & máta

100 ml (4490 Kč / 1l)
449.00 Kč
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Malina & máta
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy KokosBain de Nature

Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Kokos

100 ml (4490 Kč / 1l)
449.00 Kč
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Kokos
Šampon proti lupům - náhradní náplňSOINS CAPILLARIES

Šampon proti lupům - náhradní náplň

600 ml
399.00 Kč
Šampon proti lupům - náhradní náplň
Detoxikační šampon - náhradní náplňSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Detoxikační šampon - náhradní náplň

600 ml (598 Kč / 1l)
359.00 Kč
Detoxikační šampon - náhradní náplň
Regenerační šamponSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Regenerační šampon

100 ml (1490 Kč / 1l)
149.00 Kč
Regenerační šampon
Vyživující šampon - náhradní náplňSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Vyživující šampon - náhradní náplň

600 ml (598 Kč / 1l)
359.00 Kč
Vyživující šampon - náhradní náplň
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Verbena & heřmánekBain de Nature

Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Verbena & heřmánek

100 ml (4490 Kč / 1l)
449.00 Kč
Parfémovaný sprej na tělo a vlasy Verbena & heřmánek
Šampon na podporu růstu vlasůSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIESVypadávání vlasů

Šampon na podporu růstu vlasů

100 ml (149 Kč / 100ml)
149.00 Kč
Šampon na podporu růstu vlasů
Zjemňující šampon - náhradní náplňSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Zjemňující šampon - náhradní náplň

600 ml (498 Kč / 1l)
299.00 Kč
Zjemňující šampon - náhradní náplň
Uhlazující balzámSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Uhlazující balzám

150 ml (1993 Kč / 1l)
299.00 Kč
Uhlazující balzám
Regenerační šampon - náhradní náplňSoin Végétal Capillaire,SOINS CAPILLARIES

Regenerační šampon - náhradní náplň

600 ml (665 Kč / 1l)
399.00 Kč
Regenerační šampon - náhradní náplň

Péče o vlasy pro každý typ vlasů

Krátké nebo dlouhé, rovné či kudrnaté – každý typ vlasů má své specifické potřeby. Správně zvolená péče o vlasy pomáhá udržet jejich zdravý vzhled, hebkost a přirozený lesk a zároveň respektuje potřeby vlasové pokožky. Objevte vlasovou péči Yves Rocher a vyberte si produkty, které odpovídají právě vašim vlasům.

Vlasy jsou každý den vystaveny vnějším vlivům, a proto si zaslouží pravidelnou a cílenou péči. Ať už máte vlasy suché, mastné, poškozené, matné nebo se potýkáte s lupy, v nabídce najdete šampony a další produkty přizpůsobené různým potřebám vlasů a vlasové pokožky. Součástí rutiny mohou být také produkty usnadňující rozčesávání vlasů.

Kromě šamponů a kondicionérů pro různé typy vlasů můžete svou rutinu doplnit o masky na vlasy, séra a další intenzivní vlasovou péči. Vyživující, posilující, regenerační nebo čisticí produkty pomáhají pečovat o vlasy podle jejich aktuálních potřeb a navrátit jim vitalitu a upravený vzhled.

Péče o vlasy může být zároveň příjemnou součástí každodenní kosmetické rutiny. Objevte šampony, kondicionéry, masky a další vlasovou kosmetiku Yves Rocher s pečlivě vybranými rostlinnými ingrediencemi a vytvořte si péči přizpůsobenou svému typu vlasů i vlasové pokožce.

Produkt byl přidán do Vašeho seznamu přání.Zobrazit můj seznam přání.